Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w laboratorium mogę zrobić badania na wszystkie choroby weneryczne? Bo w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Są jakieś pakiety np. 8 chorób, ale nie obejmują one np. HPV. A pewnie jest jeszcze więcej tych paskudztw! Więc gdzie mogę zrobić badania na WSZYSTKIE choroby weneryczne, bakterie, wirusy itd???

Jestem jeszcze prawiczkiem ale boję się tych wszystkich bakterii bo dla mnie zycie jest ważniejsze niż seks. Z drugiej strony nie chcę stracić młodosci...

#seks #choroby #medycyna #hiv #hcv #chlamydia #kila #zdrowie #teczowepaski #pytanie #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cb2767c994fbfef8325d41
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, ja #!$%@?ę :D Skąd wy się bierzecie :D #!$%@?, od siedzenia w piwnicach i celibacie w głowach wam się #!$%@?ło. Typ cipy na oczy nie widział a boi się wenery, a gdzie ty to złapiesz? Przez jpg? :D
Tak w ogóle to utnij sobie pitonga, to będziesz miał 100% zabezpieczania przed każdą wenerą i na badaniach zaoszczędzisz. Nie dziękuj.
@AnonimoweMirkoWyznania: Weź przestań. Tak w ogóle to się zamknij w bunkrze i zaspawaj drzwi. Bo jak tylko wyciągniesz ptaka przy lasce to od razu ci odpadnie łapiąc najgorsze choróbska jakie świat widział. Panikujesz typie i tyle. Złapiesz coś o ile w ogóle to pójdziesz do piguły i tyle. Na zapalenie wątroby typu C nie ma szczepionki i lekarstwa, na HIV masz
PrEP
Tylko to nie są cukierki do stosowania przed każdym
Na zapalenie wątroby typu C nie ma szczepionki i lekarstwa


@2564: nie ma szczepienia ale lekarstwa są, za to na wzw b jest szczepienie ale nie ma lekarstwa i głównie martwimy się o wzw typu b jak ktoś nie jest zaszczepiony
@George_Liquor: obczaj ten tag #hpv, elf tam ostatnio o to pytał na warunki warszawskie. Ale w skrócie - centrum szczepień mswia, koszt było ok. 500, teraz jest z 600 za dawke, potrzebujesz trzech dawek, druga po 1-2 miesiącach, trzecia po pół roku (warto rezerwować), wizyty też trzy, bo tam żadnych specjalnych przygotowań nie ma, z tego co kojarzę, to jedna z najlepiej znoszonych szczepionek. A, no i Gardasil 9, trzeba
@George_Liquor: podszedłem do tego na zasadzie, że zapewne większości z tych szczepów nie mam, więc dla nich warto się zaszczepić. Myślę, że wiek to tylko umowna sprawa, bardziej liczy się to co tam mogłeś złapać po drodze. Ja zrobiłem sobie kalkulację ryzyka i stwierdziłem, że warto.