Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W tym miesiącu mój kumpel będzie miał 27 urodziny, więc razem z innymi skrzyknęliśmy się na fejsie, żeby zrobić mu jakiś prezent. Jeden z kumpli rzucił pomysł, żeby kupić mu jakiś bekowy prezent żeby sie pośmiać. Innym też to się spodobało. Pomysł padł na dziecięcy rowerek, plastikowe pianinko i zestaw małego majsterka np zabawkowa wiertarka, śrubokręty. Jedna z koleżanek wygrzebała nawet jakiś laktator i chce mu go dać, żeby wkręcić, że to specjalne urządzenie do gazowania wody xD Oprócz tego jajko niespodzianka i lizaki. Prezent w zasadzie zatwierdzony.
Co sądzicie o naszym pomyśle? Robiliście kiedyś bekowe prezenty dla znajomych?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cb13bdc994fbfef8325c0b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W tym miesiącu mój kumpel będzie mi...

źródło: comment_16574813529QymEvWaLY7dyZ1o20h8IL.jpg

Pobierz
  • 64
FikuśnyPiwniczak: Pomysł #!$%@?. Wy się posmiejecie, może on przez chwilę też, a potem prezent wyrzuci do śmieci. Jak już chcecie zrobić coś bekowego to poprzerabiajcie jakieś wspólne zdjęcia w fotoszopie, przynajmniej nie zmarnujcie pieniędzy a i pamiątka zostanie po tym. Albo kupcie coś małego śmiesznego i taniego a oprócz tego dajcie normalny prezent.
---

Zaakceptował: karmelkowa