Wpis z mikrobloga

Siemano. Ostatnio mi matka nawijala, ze duzo placi za prad. Wpadlem do niej przy niedzieli i przegladam rachunki. Okazuje sie, ze od kilku lat jest w trafycie C11 (dla firm) zamiast G11 dla gospodarstw domowych. Jest na mieszkanie zarejestrowana jdg ale nie przyjmuje klientow w mieszkaniu (w bloku) tylko uslugi sa swiadczone u klientow itd. To, ze bede musial zmienic taryfe to wiem ale czy jest sens pisania jakiejs reklamacji zeby sie dowiedziec dlaczego i kiedy ta taryfa zostala zmieniona na firmowa? Raczej watpie ale moze jest szansa na jakas rekompensate? Z tego co czytam to te ceny kiedys nie roznily sie tak bardzo ale teraz to wg wyliczen rachunek ponad 2 razy wyzszy niz powinien przyszedl ;/ czyli ponad 200zl roznicy.
#enea #energia #prad #elektryka #rachunki #inflacja #mieszkanie
  • 5
Generalnie, jeśli nie przyjmuje nikogo i nie sprzedaje towarów, to może przejść na G, ale raczej wstecz to nie zadziała.


@Dzyszla: to wiem, jdg zarejestrowana na mieszkanie bo gdzies przeciez trzeba zarejestowac. Na rachunku nie ma wpisanego nawet nipu ani nazwy firmy ale taryfa firmowa ;/ Bardziej wlasnie jestem ciekawy czy jakies reklamacje maja sens.