Wpis z mikrobloga

Mirki zasadnicze pytanie odnośnie VR.
Może kiedyś już o to pytałem, ale teraz Quest 2 posiada nowa aktualizacje odnośnie FPS.
Posiadam PlayStation VR. Duża bazę gier i trochę gadżetów, które będą działały z nową odsłoną PSVR2.
Czekam cierpliwie na VR do PlayStation 5.
Czy jest sens czekać na PSVR2, czy kupować Quest2?
Już to czekanie mnie zmęczyło, zwłaszcza że wychodzi sporo fajnych tytułów i filmików na YT, które katuje na PSVR, a wiadomo jaka jakość jest na tej platformie
Mam działaczkę ROD i chciałbym zapytać czy wieczorem można grać na Quest 2 w nocy na zewnątrz?

#vr #psvr #psvr2 #quest2
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gr888: kamery ogarniają lepiej niż się wydaje. Problem tkwi w kontrolerach, a właściwie w ich diodach IR. Świecą bardzo delikatnie, dlatego pełne słońce z łatwością je prześwietla i wtedy oculus nie jest w stanie ich lokalizować.
@mustafas00: jak będziesz wychodził na zewnątrz to triple caution. Nie możesz dopuścić żeby promienie słońca padały na soczewki, bo po chwili ekran jest do wyrzucenia.
@mustafas00: Pod wieczór, gdy słońce już tak nie daje można sobie pograć.
W nocy trzeba doświetlić teren zwykłą lampą (jeśli chcesz być dobrze widoczny ;-) ) lub lampą IR do kupienia za ~100 zł (jeśli wolisz grać po ciemku i nie męczyć ewentualnych sąsiadów na działce obok).

czy wieczorem można grać na Quest 2 w nocy na zewnątrz?