Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dziwi mnie, że w Polsce jeszcze nikt nie próbował od*ebać jakiegokolwiek polityka w stylu tego Japończyka, z tego co mi wiadomo to u nas zamachowcy preferują broń białą... jak w średniowieczu. Schematy takich samoróbek dostępne są w clearnecie np. na YouTubie, nie trzeba szukać na darknecie. Dostęp do amunicji myśliwskiej też jest dziecinnie prosty, pijani myśliwy pogubili już chyba tony tego w polskich lasach xD

#japonia #polska #zamach #4konserwy #neuropa #bron #bronpalna
Pobierz
źródło: comment_16574017432uoDgLJEdBBu9IzCyljkdm.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przecież nie tak dawno zadźgali prezydenta gdańska, więc po co kleić samoróbki? ¯_(ツ)_/¯


@d1sconn3cted: no z nożem w CZYSTO HIPOTETYCZNEJ sytuacji trudno jest podbiec do J. Kaczyńskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PiSudczyk: a po co komu zabawa z tworzeniem broni, która ma beznadziejny zasięg i może oprócz celu równie dobrze trafić ciebie? Prosty rewolwer czarnoprochowy można kupić dość tanio i nie potrzeba ani licencji, ani rejestracji. A do tego można sobie przygotować od razu kilka strzałów a nie tylko jeden. A jak wydasz trochę więcej to kupisz model z wymiennym bębenkiem i naładujesz sobie kilka na zapas. Łatwiej i skuteczniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4x4: a ile strzałów zamachowiec zdąży oddać z takiego czarnoprochowego rewolwera zanim ktoś go unieszkodliwi?
Do czarnoprochowca nie wsadzi myśliwskiej amunicji, która rozpada się na kilka fragmentów w ciele delikwenta - oczywiście zapomniałem profesjonalnej nazwy xD
@PiSudczyk: odpowiedź to jedno wielkie to zależy. Zależy od tego gdzie będziesz, jakie będą tłumy, czy będziesz miał dobrą pozycję itd.

Ale jak poćwiczysz to minimum 3 razy zdążysz strzelić nim ktokolwiek zareaguje. Jak będziesz miał choć trochę chronioną pozycję to cały bębenek możesz zdążyć wystrzelać. A jak będziesz miał pecha to strzelisz raz, albo i zero razy jak sobie źle przygotujesz broń...