Wpis z mikrobloga

@mexxl: Nie wiem po co, ale sytuacja wygląda następująco - Rosjanie Kamazami przywieźli zwłoki do kostnicy i kostnica jest przepełniona, zwłoki leżą na korytarzach. Rosjanie przywieźli zwłoki swoich żołnierzy, ale się nimi nie interesują i nie chcą ich zabrać. Natomiast ukraińscy patolodzy starają się pracowac tylko przy zwłokach Ukraińców i nie interesują się zwłokami rosyjskich żołnierzy - w żaden sposób nie chcą sporzadzać dokumentacji, która później pomogłaby przy identyfikacji i wydawaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@yosemitesam: właśnie myślałem o identyfikacji, ale mówimy tutaj o ruskich, więc oni raczej mają to głęboko, wiadomo gdzie, i pewnie będą wrzucać losowe części ciała do worków dla rodziny.
Poza tym jednak Ukraińcy mają jaja, że nawet pod lufami potrafią się postawić ruskim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yosemitesam: Aż dziwne, że ruskie chcą identyfikować swoje mięso armatnie, chyba, że jednak był to jakiś lepszy oddział niż azjatyckie dzikusy na pierwszy ostrzał.
@galicjanin: Pewnie pójdą do jednej dużej dziury, żeby ukryć swoje straty, dlatego jest to takie zadziwiające, że ruskie będą bawić się w identyfikację swoich. Niejednokrotnie zostawiali zwłoki i odmawiali odbioru swoich.
@mexxl: Ale ruskie nie chcą niczego identyfikować - podrzucili zwłoki Ukraińcom, żeby ci coś z nimi zrobili. A Ukraińcy się wypieli. Ruskie powinni ciała swoich żołnierzy odesłać do Rosji, a nie do miejscowej kostnicy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yosemitesam: Pisali coś o lekarzach sądowych, oni są od sekcji to wnioskowałem, że chcą ich jakoś identyfikować czy poskładać. Ale może być też tak jak piszesz, że podrzucili zgniłe jajo Ukraińcom.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yosemitesam: bo ruskie to by najchętniej palili ich w krematoriach, taki to cywilizowany naród. Oni nie panimaju, żeby ludzi normalnie grzebać i wystawiać im mogiłę. A jak już pogrzeb, to bez butów i trzeba się upić z trumną w dole, bo przecież inaczej ten człowiek będzie tam ciągle tkwił (XD).