Wpis z mikrobloga

@FilipChG:

Wiesz co mnie jednak ciekawi inna rzecz. Jeśli dostał bana za ten avatar, to czemu nie banuje się właścicieli innych avatarów, które są bardziej kontrowersyjne. Potem moderatorzy dziwią się, że ma się do nich pretensje.
@RT_NR: @DragonEW: @FilipChG: @DragonEW: @Shaki: widzę, że mój ban wywołał reakcję. od razu jak dostałem bana napisałem do administracji, na jakiej podstawie zostałem zbanowany, skoro krzyż celtycki nikogo nie obraża, nie jest symbolem zakazanym, ba, jedna z organizacji legalnie działających chciała go mieć jako "swój" lecz odmówiono im ze względu na to, że mieli już za dużo symboli. Tak wiec ponawiam moje pytanie @Elfik32 chociażby, jak skomentujecie
@FilipChG: Owszem, biorąc pod uwagę, że nie wierzę w Boga, można mnie uznać w terminologii chrześcijańskiej poganinem. Lecz czy to w ogóle ma coś do rzeczy :P? Równie dobrze mogę mieć kucyka Pony. Czy to oznacza że nim naprawdę jestem?
@gryfek: Nie spodziewaj się odpowiedzi, Elfik albo któryś z modów tradycyjnie mieli zły humor, zobaczyli celtyka, skojarzyli sobie że to jakiś "zły" symbol to walnęli ci bana. Potem po chwili przyszła pewnie refleksja że przecież celtyk nie jest zakazany ani nic, więc trochę #banzdupy ale zamiast przyznać się do błędu tradycyjnie lepiej przemilczeć sprawę i liczyć że po kilku dniach zapomnisz o wszystkim.
@Shaki: no właśnie troszkę mnie to wkurzyło jak zobaczyłem, że po raz n-ty dostałem bana. liczę jednak, że ktoś mi odpowie, choć zdaję sobie sprawę, że jeżeli nikt nie odpowiedział na mojego mejla, to i teraz szanse na odp. są nikłe...