Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer: Problem jest złożony i to co piszesz miło się czyta ale fakty są takie, że ukraińcy na nas srają. Nikt nie szanuje człowieka ani kraju, który daje się być ruchanym. Polaczkom powiesz, że są mili, że dziękuje się im, a oni wszystko oddają na tacy. Znam dwe sytuację, że Polakom terminy przesunęli u lekarza bo trzeba było wcisnąć ukraińców. Jak coś się od ukraińca chce to zawsze nipanimaju ale jak
  • Odpowiedz
@freddd: nie chce mi się słuchać całego, sąd nie chce się zająć ta sprawą czy jak? Gdzie jest problem.

A to, że to Ukraińcy to oczywiście uprawnia do wyciągania wniosków na temat całej społeczności, tak jak to było już milion razy podczas tej wojny i zawsze w oparach niepranych skarpet wiadomego pochodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy to jeszcze Polska?

Zjebem jest ten kto uważa, że sprzeciw
  • Odpowiedz
Mam jeszcze kilka sytuacji ale pisać nie chcę bo aż mi szkoda strzępić ryja.


@tbhilt: Wyjątkowo często spędzasz czas z Ukraińcami jak na kogoś, kto tak nimi gardzi.

że ukraińcy na nas srają


Ale swoje urojenia zostaw dla siebie. Zawsze mnie bawią tacy ludzie, którzy na podstawie małych anegdotek gdzieś zasłyszanych wystawiają tezę dla całego wielomilionowego narodu xD. Też miałem styczność z Ukraińcami, pracowałem z nimi i normalni ludzie, problemu nie
  • Odpowiedz
@Mikka: Spędzałem trochę i nie gardzę nimi po prostu stwierdzam fakty. Urojenia...? Własne doświadczenie i doświadczenie znajomych/rodziny uważasz za urojenia?
  • Odpowiedz