Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#uk
Czesc,

Lece rayanair lotem w czwartek. Wiem ze sa mega opoznieni lotow, czy jezeli samolot mi sie opozni powiedzmy trzy godziny, sa jakies zwroty za opoznienia z ich winy?
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gonzo91: dzieki, leniem mozliwe ale mimo to wiekszosc osob na tagu miala juz stycznosc z tym wiele razy. Ja ostatnio lecialem gdziekolwiek przed covidem calym albi i lepiej.
@blakker: nie kupuj drogiego alko na lotnisku. Byłem raz na locie który się opoznial, bo coś się z samolotem popsuło. W pewnym momencie powiedzieli ludziok spod bramek, że lot się nie odbędzie i wyprowaddili nas wszystkich do głównej części lotniska. Po jakimś czasie ogłosili że jednak samolo się da naprawić i lot się odbędzie. Ale trzeba przejść kontrolę po raz drugi. I ludzie co kupili drogie alko w strefie bezclowej musieli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blakker: nie kupuj drogiego alko na lotnisku. Byłem raz na locie który się opoznial, bo coś się z samolotem popsuło. W pewnym momencie powiedzieli ludziok spod bramek, że lot się nie odbędzie i wyprowaddili nas wszystkich do głównej części lotniska. Po jakimś czasie ogłosili że jednak samolo się da naprawić i lot się odbędzie. Ale trzeba przejść kontrolę po raz drugi. I ludzie co kupili drogie alko w strefie bezclowej musieli
@blakker: tak, ja miałem taką sytuację, że lot wylądował z opóźnieniem 3h 15m i przez to przegapiłem spotkanie i rezerwację w knajpie. Napisałem wszystkie dane i powyższe informacje na AirHelp.com i oni tam tą sprawę pchają. Z tego co wiem pobierają 1/3 wypłaconego odszkodowania dla siebie w zamian, że ogarniają całość po swojej stronie. Cały proces trochę trwa, bo linie lotnicze mają 3 miesiące na odpowiedź, a potem jeszcze drugie tyle