Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem w kinie z dzieciakiem na filmie "Buzz Astral", pojawił się w nim wątek LGBT. W produkcji przyjaciółka Buzza zaręczyła się z jakąś duperką. Gdy Buzz wrócił na ziemię po 4 latach okazało się, że mają razem dziecko. WTF? Po co w produkcji dla 6 latków wrzucać taki #!$%@? wątek? Z Netflixa zrezygnowałem, teraz chyba czas na #disney. Niedługo trzeba będzie wrócić do Kasztaniaków i Reksia. Stfu na to ścierwo.

#filmy #kino #film
  • 108
@Narzekajaca_maruda: Netflix i Disney nie podniosą się po twojej rezygnacji. A tak serio, to cały wątek w bazie był jedyny który jako tako pamiętam z tego filmu. Bazz był po prostu słaby, na tęsknocie do pani murzynki było budowane parę scen, ale ja się w ogóle z nią nie zrzylem, co dziwne bo to w końcu film pixara. Niestety wyszedł dobro-średni film przygodowy, a jak na pixara, to wręcz słaby.
w bajce o kosmosie dwie lesby #!$%@?ą z dzieciakiem

#!$%@? wątek

ścierwo


@Narzekajaca_maruda: najwyższa pora, żeby wyplewić ze społeczeństwa takie homofobiczne postawy, które nie przystoją człowiekowi w XXI wieku, o ile posiada rozum i godność człowieka.

wciskanie tego na siłę w każdym filmie rodzi we mnie co raz większą niechęć


@Narzekajaca_maruda: przestań, Ty po prostu jesteś homofobem, bo się w homofobicznym środowisku wychowałeś i nikt Ci nie wytłumaczył, że związki
@KrzLis: @KrzLis: Może masz rację. Aczkolwiek dla mnie zajście w ciąże przez dwie kobiety nie jest normalne i tyle. Rzucanie takiego wątku w bajce kierowanej do 6 latków myślę, ze też nie. Ale tak jak mówisz, może jestem już za stary i to mnie przerasta, może nie chcę się do tego przekonać. Z resztą jak widać z tego wątku zdania są podzielone albo na jedną albo drugą stronę. Raczej nie
Aczkolwiek dla mnie zajście w ciąże przez dwie kobiety nie jest normalne i tyle


@Narzekajaca_maruda: ono jest niewykonalne. I ja rozumiem, że to jest trudne, jak trzeba dzieciakowi coś nieoczywistego wytłumaczyć. Mnie kiedyś moje najstarsze dziecko zapytało, co ludzie robią w kościele, a jak wytłumaczyłem, to co to znaczy "modlić się" i po co się to robi.

Osobiście uważam, że takie wyzwania są najfajniejszą częścią bycia rodzicem. :)

I szczerze mówiąc,