Wpis z mikrobloga

Mirki, mireczki, mirkusie... Po 12 latach związku, w tym 4 lata małżeństwa biore rozwód. Mam za sobą zdrady, depresje i alkoholizm. Nie pije od 1,5 roku. Mam 3 letbia corke, ona mnie tylko trzymala w tej rodzinie. Dzis podjalem decyzje, ze wole rozwod, a dalej jakoś będzie... dajcie pare plusów dla zachęty, bo mam zamiar sie #!$%@?ć jak dziķ
#feels #zwiazki #przegryw #depresja
  • 29
  • Odpowiedz
@MindMiner nie pij miras! Jak chcesz poczuć moc przebiegnie sobie kilka km, czy przejdź rowerkiem, albo pomachaj żelazem na siłowni. Poczujesz takiego powera że #!$%@? przeszłość w drobny mak, alko nie ma takiej mocy.
Nie pij, dla swojej córki!
  • Odpowiedz
@MindMiner: też jestem alkoholikiem, 4 rok trzeźwieje. Rozeszlem się z matką mojego dziecka 2 lata temu, po dziewięcioletnim związku. Dawno nie czułem się tak dobrze jak teraz. Daj sobie czasu. Ogólnie dużo też robię w tym kierunku, żeby zachować równowagę psychiczną. Od kobiet zrobiłem sobie przerwę, na tę chwilę nie mam zamiaru nikogo szukać. A tak to rower, czytam książki typu ,, sztuka życia według stoików" i jest fajnie. Życzę powodzenia
  • Odpowiedz