Wpis z mikrobloga

Co myślicie o Joe Roganie? Jak dla mnie jest dość kontrowersyjny, jeśli chodzi o jego podejście do leków/używek czy do medycyny, ale generalnie jego wywiady w mojej opinii są ok i zaprasza w sporej części naprawdę ciekawych gości, którym daje się wypowiedzieć.
Co o nim sądzicie? Widzę, że jest na niego sporo hejtu w internecie i zarzuca mu się m.in. mizoginię, czy rasizm czego osobiście nie doświadczyłem w jego wywiadach. Jaka jest wasza opinia? Pytam szczególnie #neuropa, bo to z lewej strony są na niego największe ataki.
Może nie znam całego tła tego, dlaczego jest tak hejtowany? Zapraszam do dyskusji.
#pytanie #podcasty #wywioady #usa #pytanie #dyskusja
malyludeklego - Co myślicie o Joe Roganie? Jak dla mnie jest dość kontrowersyjny, jeś...

źródło: comment_1657271684FKT4Ly6QsZcTl1ooDPInbZ.jpg

Pobierz

Joe Rogan

  • Spoko 43.3% (29)
  • Idiota 35.8% (24)
  • Nie mam zdania 20.9% (14)

Oddanych głosów: 67

  • 18
@maly_ludek_lego:
Joe Rogan to normik, co z resztą sam mówił. W sensie nie zna się na polityce i zapraszał ludzi mądrzejszych od niego. Kiedyś zapraszał różnych ludzi, od Alexa Jones po Neila deGrasse i czasem mogłeś posłuchać o tym jak pod sfinksem jest sekretny skarb który wpływa na umysły ludzi, a czasem czegoś normalnego. Problem z nim pojawił się podczas covida i mu zwyczajnie odwaliło. Do tego dochodzi cały czas, że
@maly_ludek_lego: Ja z Joe Roganem mam taki problem, że zaprasza gości którzy często nie mają nic sensownego do powiedzenia. I masz np. 3h podcastu o teoriach spiskowych z reptylami. Albo pula sensownych gości mu się już wyczerpała, albo przez ten skok na terytorium pseudonauki sensowni goście już przychodzić nie chcą. Jeszcze 2 lata temu byłem w stanie kliknąć w większość odcinków i się czegoś dowiedzieć, dzisiaj w większość już nie chce.
@maly_ludek_lego: zaprasza fajnych gości, ale też wielu szurów, których w zależności od nastroju potrafi nie prostować.

#!$%@?ł Candace Owens czy Crowdera, ale tych pajacy od antyszczepionkowstwa juz nie. Daje szurom się za mocno wypowiadać, ale można poznać dzięki niemu fajnych ludzi. U niego platformę dostali Sean Carroll, Neil Tyson, Lex Fridman itd.

Keidyś oglądałem więcej, teraz czasami tylko ja wiem ze będzie wartościowy gość. Za dużo zaprasza tych samych swoich znajomych,