Wpis z mikrobloga

Doradziliście mi pięknie z rowerem dla mnie to teraz doradźcie proszę z rowerem dla synka. Gość ma 5 lat, 113 cm wzrostu. Cena najlepiej tak do 1,5k.

Myślałem o Woom4 tyle, że tutaj budżet sporo przekroczony no i brakuje tych 2 cm do minimalnej sugerowanej wartości. Poza tym nie wiem czy koło 20" to sprawa na teraz czy nie lepsze 16" albo 18".
Z 16" to kilkoro znajomych polecało decathlonowy BTWIN

Chce iść za ciosem i wdrożyć w rodzinne życie rowerowe przygody. Zostanie mi jeszcze różowa, ale dla niej już mam coś na oku.

#rower
  • 8
@Nedved jako użytkownik Woom 2 a obecnie 3 (no ok tata użytkownika) polecam bardzo. Mój śmiga aż miło a co ważne Woom'y trzymaja cenę więc spokojnie po roku czy dwóch sprzedasz za spokojnie 3/4 wartości. Czego nie można powiedzieć o innych markach. Aczkolwiek fakt - kosztują więcej
@Nedved: a używka woom 4 nie wchodzi w grę? Mojemu kupowałem woom 3, niby brakowało mu 4cm do minimalnego wzrostu, a śmiga tak, że ciągle pyta kiedy pójdziemy następny raz.
@Nedved: Jak gdzieś znajdziesz to bierz Author Cosmic 20. Lekki i niedrogi.

Ja mam właśnie taki na sprzedaż, ale jak masz jeszcze drugiego młodszego dzieciaka to uważam, że warto kupić nowy.