Wpis z mikrobloga

@lhotse89: możecie sobie teraz płakać i się obrażać na świat, bo podjęliście błędne decyzje i wpakowaliście się po kule w #!$%@?ą inwestycję lub kredyt. Mnie tam śmieszą takie projekcje o dzieciakach, ale to nie ja będę żarł ziemniaki, bo rata kredytu zaciska mi pętlę na szyi. Kto oczekiwał krainy mlekiem i miodem płynącej patrząc na działania rządzących pisowców tego mi go nie szkoda. xD
co brali pół melona będąc biedakami ze średnią krajową w państwie z pędzącym socjalem


@Christoph_4: ooo ciekawe jak tam inflacja w czechach ktore nie maja socjalu, zaczely wczesniej podnosic stopy i obecnie sa one na wyzszym poziomie niz w polsce? Wyzsza niz u nas? Jak to mozliwe??? Wytlumaczysz mi geniuszu ekonomiczny? XDD a moze stulisz morde w kubeł i doedukujesz sie co do przyczyn obecnej inflacji?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lhotse89: niech Ci to nawet powie trzylatek - i tak będzie miał rację. Nie masz poduszki, nie bierzesz kredytu. Nie czytasz umowy - nie dziw się, że rata rośnie, no i "zdolność 600 k? Mieliśmy brać 500, ale najwyżej zrobimy sobie lepszą kuchnię". Ludzie się kredytowali na tyle, na ile tylko mogli, a potem zdziwko, że trzeba płacić jak coś się posypało
@lhotse89: Im dłużej tu siedzę tym bardziej mnie zaczynają denerwować takie memy i dyskusje... Wszystko czarno-białe lub przesadzone do granic absurdu, podczas gdy w tym przypadku obie strony mają rację, więc zamiast się nawzajem wyśmiewać to lepiej byłoby dla większości wyciągnąć wnioski zamiast robić głupawe memy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kredyty to zajebista sprawa, ale pod warunkiem, że bierze się je z głową, a nie spontanicznie, bez