Wpis z mikrobloga

mam wrazenie, ze weszlam w dziwny i zupelnie nowy rozdzial zycia, w ktorym kazdemu z moich znajomych EGO zaczyna mocniej dawac sie we znaki, w zwiazku z czym, wszyscy sa meeega wrazliwi, na punkcie tego co mysla, co uwazaja i co im sie wydaje.
sezon gowno-burz uwazam za otwarty!


#przemyslenia #30plusclub
  • 24
  • Odpowiedz
@LuckyLuke_2776: nie. ogladalam z kumpelkami filmik z wypadku. samochod wyjezdzal z bramy i smarnal w typa na skuterze. imo. zadne z nich nie widzialo siebie nawzajem. nikomu nic sie nie stalo. ot, wypadeczek, nie kraksa. ale z automatu uznalam, ze kiedy moje ziomalki mowia o poszkodowanym, maja na mysli kierowce skutera. a im chodzilo o kierowce (albo raczej KIEROWCZYNIE) samochodu.
i jest spiecie!
  • Odpowiedz
@thymotka: ja u siebie tego nie zauważam, doceniam za to z wiekiem bardziej sztukę, kulturę i muzykę a poza tym zważywszy na moje zainteresowania, zaczynam zauważam jakim gównem są ludzie w stosunku do świata który nas otacza. Ale że ego? Meh, #!$%@? mam jak się ktoś nie zgadza xD
  • Odpowiedz
@AlezWieje: niech bedzie, ze to kompleksy. ale dlaczego wlasnie teraz?! wczesniej nie dawaly o sobie znac.
co sie dzieje z ludzmi, gdy dorastaja?
czy my cos zyskujemy? czy jednak tracimy?
  • Odpowiedz
@thymotka: nie generalizowałbym tego i podnosił do rangi ogółu. to specyfika konkretnych osób. po prostu dziś kij w dupie koleżanek siedział tak głęboko, że jak ziewały to było go widać, albo któraś nosiła w sobie bagaż negatywnych doświadczeń, z których się nie wysprzęgliła i po prostu dziś narastające gówno walnęło w wentylator. jak przykjaciółki są prawdziwe to wrócą
  • Odpowiedz