Wpis z mikrobloga

Machnąłem w kwietniu 9500 kilometrów w dwa tygodnie i potem 3-dniową libację w Vegas, polecam każdemu. Cała California, cała Nevada, większość Utah, kawałek Oregonu i Arizony.

Nieco nam wyszło okrężnie, bo zaskoczyło nas 0 stopni i śnieżyce w górach w Californii i -18 w Yellowstone, do którego chcieliśmy jechać. Polecam więc uważać na pogodę planując tripa, jeszcze dwa tygodnie temu widziałem, że w Yellowstone jakieś ostre anomalie pogodowe (w stylu pływające rzeką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keruuu3: ja też nie lubię trailerow ale już rozumiem czemu powstają. Dla samego siebie nawet nie chciało mi się tego liczyć, gdyby 3 osoby były zainteresowane to dla nich też by mi się nie chciało :)

@HonneyBunny: znaczy, że już się uzbierało tyle osób, żeby Ci się chciało policzyć? (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HonneyBunny: A bardzo podobne do angels landing. Na angels landing na lajcie wszedłem. W sumie tam nie musisz mieć nawet jakiejś turbo kondycji, jedynie po tygodniu chodzenia kolana mnie lekko bolały, więc przy wspinaniu się na łańcuchach więcej się podciagałem niż używałem nóg. Imo bardziej wymagajacym miejscem był dla mnie wąwóz Masca na Teneryfie, więc nie wiem o co to całe aj waj.
Pobierz benwatkins - @HonneyBunny: A bardzo podobne do angels landing. Na angels landing na l...
źródło: comment_1657231600hX25hXmzuwFnST0q9yXXu8.jpg