Wpis z mikrobloga

#rower #pytanie

Mirki, w poniedziałek planuje kupić rower. Ostatnio na rowerze siedziałem z 15 lat temu xD

Myślę o rowerze typu cross, #zycietruckera here, często stoję np 30km od centrum Rzymu czy innego Madrytu i fajnie by było pozwiedzać troszkę. Rower ma jeździć raczej po utwardzonym terenie ale może się zdarzyć,że trzeba będzie pojechać po oranym #pdk

Nie chce wydać dużo, myślę o 2000zl. Spodobał mi się rower Romet Orkan. Co o tym sądzicie ?

Pytanie drugie,jakie zabezpieczenie najlepiej kupić ? Jakieś inne rzeczy,które mogą mi się przydać na takim wypadzie ? Pompka,dodatkowa zapasowa dętka , co jeszcze ?
wypokowytrol - #rower #pytanie

Mirki, w poniedziałek planuje kupić rower. Ostatnio n...

źródło: comment_1657189250FllRH4DrUUj43sUNteQYxD.jpg

Pobierz
  • 24
@wypokowytrol: Ten szmelc jest na wolnobiegu. Riverside 500 / 700 (ok 1kg. lżejszy od tego Rometa), może jakiś Lazaro.

Pytanie drugie,jakie zabezpieczenie najlepiej kupić ?

U-Lock. (OnGuard, Abus, Kryptonite im większa średnica szekla tym lepiej)

Pompka,dodatkowa zapasowa dętka , co jeszcze ?

Łyżki do opon, multitool, spinka do łańcucha, gumowe rękawiczki
U-Lock. (OnGuard, Abus, Kryptonite im większa średnica szekla tym lepiej)


@k3lt: #!$%@? tam, juz wyzej i jak i inny uzytkownik pisalismy dlaczego nie ma to sensu

od 9 mm dobrego lancucha/ulocka i tak juz nozycami tego nie przetniesz jesli nie przypniesz jak ostatni debil przy samej ziemi, a jak ktos wjedzie ze szlifierka to nie ma zadnego znaczenia czy masz 9mm czy 16,8

I ulockiem ciezko sie gdzies przypiac dobrze jak