Wpis z mikrobloga

#wroclaw #fedex #zalesie
Z uwagi na moją szczerą nienawiść do bezmózgich kurierów to równie dobrze mogę tutaj zapytać czy kurier nie zostawił u was mojej paczki?
Oczywiście w trackingu dostarczona.
Raz mi już jedną paczkę tak ukradli bo matoł z DPD zostawił paczkę pod drzwiami nie informując mnie o tym.
  • 12
@Ogau nikogo to nie obchodzi gościu, na jakim świecie ty żyjesz. Pewnie machnął palcem coś co przypominało moje nazwisko i tyle.
Dostałem negatywne rozpatrzenie reklamacji, a potem negatywnie rozpatrzyli odwołanie i jak mi się nie podoba to mogę iść do sądu żeby odzyskać moje 200 zł. ¯_(ツ)_/¯
jak mi się nie podoba to mogę iść do sądu żeby odzyskać moje 200 zł. ¯\(ツ)/¯


@Marczeslaw: no to machnij ręką i niech dalej dymają ludzi. Polaki to jednak robaki z natury ¯\_(ツ)_/¯
@Ogau to opowiedzieć wszystkim co TY byś zrobił. Założył sprawę o 200 zł i co dalej? Wynajął grafologa? Adwokata? Pozwał świat? Poświęcił kilka lat i kilkanaście tysięcy?
Opowiedz mi jak to wszystko zaplanowałeś w swojej głowie
@Marczeslaw: poświęciłbym tylko czas. Zacząłbym od RPK, jak samemu nie potrafię nawet uzyskać skanu dokumentu z "moim" podpisem. Jak już miałbym "mój" podpis, a firma dalej nie chciała oddać pieniędzy to pozwałbym kuriera o fałszerstwo, ale oboje wiemy, że jakbyś podjął jakiekolwiek kroki większe od kilku maili to tego wpisu by nie było ¯\_(ツ)_/¯

Do tego kontakt ze sprzedającym, który to powinien składać reklamację, bo ty nie jesteś tu stroną. Ty
@Rad-X: to tym lepiej, bo firma nie ma żadnego dowodu na dostarczenie ¯\_(ツ)_/¯

Zresztą, tak jak mówiłem, OP nie jest stroną w tej sprawie i powinien uderzać do sprzedawcy
co TY byś zrobił. Założył sprawę o 200 zł i co dalej? Wynajął grafologa? Adwokata? Pozwał świat? Poświęcił kilka lat i kilkanaście tysięcy?


@Marczeslaw: pozew zbiorowy?