Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aeterna: na podobnych. Tylko zamiast embera zużywasz szaleństwo, które masz w prawym górnym. Tylko trzeba go nazbierać do 40 chyba że kontynuować fabułę, albo przynajmniej zmienić mape? Sam jestem pod koniec i grałem solo, więc mam tego w ciul, ale coop zżera dużo na bank.
@Aeterna: Mi się osobiście dobrze grało tym toporem co się przedłuża i mieczem co się zamienia w dwuręczny. Topór to jedna z trzech broni startowych, miecz można dość szybko kupić.
Jednego z bossów w ostatnich lochach do platyny ubiłem dopiero za pomocą Saw Cleaver, też jedna z broni startowych, chociaż podczas normalnej rozgrywki preferuję coś z większym zasięgiem i większym potencjałem przełamywania poise.
Super dzięki. A jakiś dobry Build na start?


@Aeterna: w BB masz mniej opcji, niż w soulsach, albo blood build (głownie broń do parowania), albo obrażenia tajemne (narzędzia łowcy), albo str/dex pod ogień/piorun... przede wszystkim playstyle jest inny, zapomnij o tarczy, tu musisz iść na wymianę ciosów, albo zostać parry kingiem, używaj combo z trick weapon na bossach, na pve rób dash do tyłu... zbroja to głownie fashion, ale już w