Wpis z mikrobloga

#heheszki ##!$%@?

16 latka poszła wyrzucić śmieci a wsiadła z własnej woli do obcego auta i zaginęła xD

W sensie rozumiem tragedię rodziny, ale czego oni te dzieci teraz uczą xD ja raz miałem sytuacje że się jakiś dziwny typ do mnie przywalał jak byłem gówniakiem lvl 7/8 to jak go z okna mój sąsiad zobaczył to sam go pogonił a nawet mnie ten zgred nie lubił xD

Czy przez te kilkanaście lat aż tak zmieniło się podejście ludzi do zaangażowanie się w przestrzeni publicznej?

https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/poszla-wyrzucic-smieci-i-zaginela-apel-o-pomoc-w-odnalezieniu-16-latki/8vxw5cd
Pobierz GajuPrzegryw - #heheszki ##!$%@? 

16 latka poszła wyrzucić śmieci a wsiadła z własne...
źródło: comment_1657031732TRVlykC6U2iQryEXc3DZX2.jpg
  • 18
@GajuPrzegryw: Czy ja wiem czy ona wsiadła od tak. Skoro zostawiła dokumenty i telefon a także wsiadła do tego auta to ma wrażenie ucieczki z domu od rodziców. Ewentualnie porwanie ale jestem skłonny do tego pierwszego, że być może ma starszego chłopak i z nim uciekła.
@dj_icek: Nie ulegam daleko mi do tego, No trochę mnie z twarzy śmieszy bo wyglada jak moja karynowata fryzjerka z domieszką copa africana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jednak i tak jeśli rzeczywiście sama z siebie wsiadła do obcego auta i zaginęła to mam pewno wątpliwości co do jej wychowania :/

Krzywda na własne życzenie.

A jak uciekła z jakimś znajomym to #!$%@? z nimi, szkoda tylko
@Positano1: Ty ja jak miałem 17 lat to też tak #!$%@?łem.

Słuchaj tego, ja się z nimi rok wcześniej na weselu widziałem gdzie gadaliśmy i piliśmy razem piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem chwilowy black out i zamknąłem im drzwi przed nosem. Stary do mnie dzwonił co ja #!$%@? xD