Wpis z mikrobloga

  • 33
Cieszę się jak głupi :) Mając w głęboko w dupie wszystkie stereotypy o właścicielach aut. Dziś zadatkowalem VW sirocco! :D Zawsze mi się podobał. Kupuje z tą awaryjna jednostką TSI ale z full książka. Cena też była niezła ze względu na opinię o silnikach z tamtych lat. Zostaje mi w razie czego rezerwa na duży remont. Z partnerem braliśmy jeszcze pod uwagę audi TT 2gen (ceny jeszcze bardzo wysokie), mustanga 2006 (duże spalanie) i VW eosa (mały wybór). I koniec końców jest sirocco. Po serwisie od razu wycieczka w Polskę. Najwyżej panewka się obróci xD

Bubsy3D - Cieszę się jak głupi :) Mając w głęboko w dupie wszystkie stereotypy o właś...

źródło: comment_1657029881MdIc1z9zsaYaF2ttmDph9p.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Mając w głęboko w dupie wszystkie stereotypy o właścicielach aut


@Bubsy3D: a co to za stereotypy wlascicieli scirocco? Widze tylko ze licbazowe szczyle z #!$%@? wydechami pierdza nimi glosno po miescie, ale to garstka XD
  • Odpowiedz
@Bubsy3D mam może prozaiczne pytanie skąd wybór tego samochodu dla rozumiem lekkiego entuzjasty motoryzacji? Ten samochód jeżeli chodzi o zawieszenie technologie i prowadzenie jest którąś z koleji generacją generycznego auta do jazdy po bułki w postaci vw Golfa. Rozumiem że może podobać się wygląd bo 3 drzwi to niby sport ale to auto nie ma w sobie sportu a w jego cenie można by dostać jakieś cupe z lekkim zacięciem sportowym. Moim
  • Odpowiedz