Wpis z mikrobloga

Podsumowanie dzisiejszego "wzmocnienia taboru":
1. Autobusy jeździły jak chciały, sporo kursów wypadło (sam tego doświadczyłem).
2. Często przyjeżdżały przepełnione i nie dało się do nich wsiąść (i tego też).
3. Oprócz przegubowców jeżdżą również autokary.
4. Z autobusu podczas jazdy przez otwarte drzwi wypadł dziewiętnastolatek.
5. Spora część taboru prawdopodobnie mogłaby nie przejść przeglądu.
6. Dwa autobusy są na CNG, gdzie najbliższa stacja jest w Toruniu (Express lub metropolia pisali, że jadą 100 km, żeby po mieście przejechać 400km).
7. Tramwaj Fordon szuka motorniczych.
8. Irex robi co może, ale w tak krótkim czasie floty zastępczej nie wyczaruje i rzucają wszystko co mają.
9. Zdjęcie z https://www.facebook.com/awariabydgoskiegotramwaju/photos/pcb.3421808078031624/3421806241365141
10. Ceny w bolt, ubrer i feenow zaczynają się normować, a po ulicach jeździ więcej kierowców. Na razie zauważyłem, że i tak w godzinach szczytu jest ok 30-50% więcej niż normalnie. Pierwszego dnia było to niecałe 100% więcej.
#bydgoszcz #perlapulnocy

Zapowiada się ciekawy tydzień.
pshemeq - Podsumowanie dzisiejszego "wzmocnienia taboru":
1. Autobusy jeździły jak c...

źródło: comment_1656971298Fq145rlYuu94NE8jDHze0z.jpg

Pobierz
  • 3
8. Irex robi co może, ale w tak krótkim czasie floty zastępczej nie wyczaruje i rzucają wszystko co mają.


@pshemeq: flota jest. Stoi w MZK nielegalnie przez kierowców blokowana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez tego MZK by zwyczajnie wynajęło te autobusy IREX i problemem byłby tylko niedobór kierowców, ale i tu też nie jest tak, ze całe MZK strajkuje, bo z tego co czytałem to mechanicy i
6. Dwa autobusy są na CNG, gdzie najbliższa stacja jest w Toruniu (Express lub metropolia pisali, że jadą 100 km, żeby po mieście przejechać 400km).


@pshemeq: tu nie wiem czy to prawda. Możliwe, bo u nas stacji nie ma (aczkolwiek zrobienie jej trudne nie jest, to jest zwykły gaz z sieci, lata temu raptem 20k to kosztowało, no ale wiadomo, milion pozwoleń i nikt od ręki tego nie zrobi), ale też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0