Wpis z mikrobloga

  • 17
Odnośnie tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/66470057

Kończyć trip czy atakować dalej? Jestem w Bartoszycach w warmińsko-mazurskim. Siedzę w namiocie i pada deszcz. Bałem się dziś ze skrzynią mi się rozleciała na szczęście tylko łańcuch trzeba było naciągnąć i prześladować bo spadł. Mam problemy z ładowaniem bo GPS dużo baterii zrzera. Ładowarka w Moto ma szczęście działa. Może okrązymy Polskę?

#motocykle #bojowka125cc #bojowka50cc #trip #spierdotrip ##!$%@? #biwakowanie
Blueweb - Odnośnie tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/66470057

Kończyć trip czy a...

źródło: comment_1656964400Tc2YH92nNOjDdcbS0CheH8.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Blueweb dlaczego prześladujesz łańcuch?


Smar gówniany mi wcisnęli. Oblepia tylko. Benzyna oczyściłem, olejem nasmarowalem, nacisgnalem. W drogę xd
  • Odpowiedz
@Blueweb: dawaj do Mielna mekki młodych imprezowiczów. A potem do Świnoujścia będziesz miał że 180 km zachaczysz o Niemcy i Niemcami do Kostrzynia na pole biwakowe. Jak już jechać to po całości.
Kibicuję tobie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Blueweb: dawaj do Mielna mekki młodych imprezowiczów. A potem do Świnoujścia będziesz miał że 180 km zachaczysz o Niemcy i Niemcami do Kostrzynia na pole biwakowe. Jak już jechać to po całości.

Kibicuję tobie.

Ok. Tylko ja nie młody i nie imprezowicz. Ale czemu nie xd
  • Odpowiedz
Kończyć trip czy atakować dalej


@Blueweb: Jeśli pogoda pozwala i pośladki nie odpadają, to możesz jechać dalej.

olejem nasmarowalem


@Blueweb: To nie jest dobry pomysł. Wstąp do jakiegoś marketu budowlanego po drodze i kup byle co w sprayu, ale do łańcuchów. Olej szybko z łańcucha zejdzie, nie utworzy powłoki ochronnej.
  • Odpowiedz
To nie jest dobry pomysł. Wstąp do jakiegoś marketu budowlanego po drodze i kup byle co w sprayu, ale do łańcuchów. Olej szybko z łańcucha zejdzie, nie utworzy powłoki ochronnej.


@Zielony34: bardzo się mylisz. Olej jest tak samo dobry jak sprej do smarowania łańcucha. Jednak ma swoje minusy jak.
Częstrze smarowanie niż sprayem.
-Na asfalcie co 300 km w terenie co 100 km.
-bródzi motocykl

Ale ma też zalety.
-nie trzeba
  • Odpowiedz
Olej jest tak samo dobry jak sprej do smarowania łańcucha.


@mpetrumnigrum: > nic nie kosztuje jak weźmiesz zużyty z silnika.

@mpetrumnigrum: o stary, nie wiem, gdzieś ty się uchował, ale ja bym po tobie moto za #!$%@? nie chciał xD Wybacz, ale pojęcie masz jak ślepy o kolorach.

-gdy kupisz Scott oilera to łańcuch żywotnością przebije każdy sprej. I będzie bez obsługowy.


@mpetrumnigrum: To też jest gówno prawda i
  • Odpowiedz
To też jest gówno prawda i wiem to od mechanika, jak i od gościa, co to #!$%@?ł w #!$%@? po pierwszym sezonie.

Do takich bzyków, jak 50-125 to sobie możesz nawet i smalcem smarowac, jak chcesz, bo w razie czego, jak łańcuch na obrotach się zerwie, to tobie nogę #!$%@? i z ciebie zrobi kalekę, ale nie opowiadaj takich głupot nikomu, kto jeździ czymś mocniejszym.

Polecam sobie pooglądać, jak się łańcuchy zrywają,
  • Odpowiedz
Mam też kolegę który smarując tylko olejem na motocyklu szosowym 70 parę KM przejechał już blisko 90 tys km wymieniając napęd 3 razy


@mpetrumnigrum: Czyli co 30 tysięcy, żaden wyczyn...

Niedawno też miałem okazję sprawdzać łańcuch w hondzie cbf 125 13 tys przebiegu psikany sprejem. Wyobraź sobie że kilka ogniw było tak zapieczonych że nie dało się tego rozruszać.


@mpetrumnigrum: Jeśli się nie czyści łańcucha i nie smaruje od razu
  • Odpowiedz
@Zielony34: kolego nie masz doświadczenia, nie robisz przy tym, nie próbowałeś rożnych metod smarowania. A piszesz jakbyś posiadł wiedzę jedyną słuszną po 10 latach i przebiegu 200 tys km przetestowania RÓŻNYCH metod smarowania.

Nie mamy o czym więcej pisać więc.
Miłego dnia.
  • Odpowiedz