Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z was z planu leczenia Invisalign Comprehensive, z tego co widzę w tym planie jest nielimitowana ilość nakładek -cena 17 tysięcy. Rozumiem, że retainer nie jest w cenie a co w takim razie z konsultancją Invisalign + Clincheck, płaci się za to osobno czy wliczone w te koszty?
#invisalign
  • 6
@Dustaf1: właśnie jestem w trakcie leczenia. Za wizytę wstępną i kontrolne płaciłem osobno (100zł), ale jak wszystko przebiega zgodnie z planem to tych wizyt łącznie jest tylko kilka na cały czas leczenia. Także to 17k to tylko za same nakładki pewnie.
@syff: a brałeś pakiet comprehensive? Bo o tym się często mówi że to taki pakiet full i myślałem, że jest tak że wizyty są w tej cenie tak tutaj wspominają na stronie jakiejś '. Leczenie ortodontyczne Invisalign płatne jest z góry, po akceptacji planu leczenia. W całość kwoty, wlicza się opłatę pobraną za zaakceptowany plan leczenia i pakiet którym będzie pacjent leczony. Warto wiedzieć, że wizyty kontrolne w Invisalign są bezpłatne.'
@syff: Podstawowe koszty to: koszty konsultacji, diagnostyki oraz przygotowanie i przedstawienie planu leczenia (tzw. clinchecku); 1500 zł. Kwota ta wlicza się koszt całkowitego leczenia ortodontycznego przy pomocy nakładek Invisalign.

Koszt leczenia waha się przeważnie między 13500zł a 17000 zł, a płatność po wizycie konsultacyjnej można rozłożyć na raty. Pacjent otrzymuje pełny kosztorys wraz z planem leczenia podczas tzw. omówienia planu leczenia.
Jeszcze niby taka wzmianka jest
@Dustaf1: Ja niedawno zacząłem (6 tygodni temu), ortodontka przyjeżdża z Warszawy, zapłaciłem 15k ale na razie nie widzę efektów :) Czym różnią się te pakiety bo nie wiedziałem że jakieś są?
@topol: wiesz co srednio sie na tym znam, brales invisalign? https://www.invisalign.pl/find-a-doctor?gclid=Cj0KCQjw5ZSWBhCVARIsALERCvyRyEa8Opwznfc0FUnCo-yzkdfUntcsQQ1CG5BRDoNg3101YoEwAMkaAuvJEALw_wcB&gclsrc=aw.ds tutaj jakiś z tej listy lekarz? Dostępne są następujące opcje leczenia dorosłych nakładkami Invisalign:

Express – przeznaczony do leczenia nawrotów i małych wad zębowych. Składa się z maksymalnie 7 nakładek.
Lite– przeznaczony do leczenia niewielkich wady, małych i średnich stłoczeń i szparowatości zębów. Składa się z maksymalnie 14 nakładek.
Comprehensive – przeznaczony do leczenia średnich i dużych wad ortodontycznych. Składa