Wpis z mikrobloga

@xerxes931: na vip jest jakas drobna oferta innego gastro (ze 4 opcje w menu), poza tym jak piszesz - taras z ktorego mozna koncerty na main stage ogladac, stefa chillu z lezakami, caly ten "budynek" w ktorym jest cieplo, duzo miejsc do siedzenia i stolikow i ladnie zaaranzowane, normalne kible czyszczone w miare na biezaco i parking tak ze 100-150 m od wejscia (od tych bramek przy main stage'u)

@vesper_:
@xerxes931: Nie mam pojęcia, nie jechałem autem w tym roku. I żałuję, za rok jadę autem + apartament gdzieś wynajmuję w Gdyni, imo pole namiotowe to useless gówno na openerze. Wg mnie bezsens jest takie rozdzielone pole namiotowe i samego festiwalu, w ogóle nie czuć takiego festiwalowego vibe'u. Rano wstajesz i na polu namiotowym taka stypa żadna muzyka nie gra ani nic.

Organizacja tego openera całego to dramat, do wszystkiego kolejki
@random_acc_vikop: no ja właśnie nie wiem czy jest sens jechać w ogóle, bo busem to #!$%@? półtorej h w kolejce do busa i drugie półtorej w korku (trzy i pół godziny od wysiadki z SKM do wejścia na teren festiwalu), a autem z kolei też znowu korki (chyba że nie wiem, jechać od strony Rewy?) i kolejki do wyjazdu z parkingu. Tak źle i tak niedobrze xD