Wpis z mikrobloga

Największe wady iOS które przeszkadzają zwykłemu użytkownikowi:

- natywna, główna klawiatura nie radzi sobie z polskim (muszę używać Gboard)
- brak tłumaczenia na polski w Safari (będzie naprawione w iOS 16 lub można użyć chrome)
- ostatnie to raczej żal: dlaczego nie zmienią podstawowej pojemności icloud z 5gb na chociaż 10gb. Oczywiście wiemy dlaczego ale i tak szkoda. Przydałaby się"waloryzacja" ;)

Poza tym system jest mega. Jest niewidzialny, czyli po prostu działa. Prawie dwa lata po zakupie mam idealną płynność i nie tylko dostałem iOS 15 ale też dostanę iOS 16 i pewnie iOS 17 i może 18.

#ios #iphone
  • 23
@yupitr: nie ma swipowania, to akurat nie jest mega problem. Autosugestia słabo działa po polsku. Gboard działa o niebo lepiej z polskim. Po tym jak odkryłem Gboard to natywna wydawała mi się prymitywna i nie mogłem używać dłużej niż minutę.
Dodatkowo ta od iOS nie radzi sobie z wykrywaniem języka w którym piszę. W Gboard wykrywa czy pisze po polsku, norwesku czy angielsku i sugestie od razu są dopasowane.

Ale może
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franelo: jak z stabilnością dev 2? Miałem dev 1 na 11 i w sumie dało się z tego korzystać. Nie miałem jakichś poważniejszych błędów, a bateria ani lepsza ani gorsza w porównaniu do iOS 15.5.
@Dajpancenta: przy ostatnich temperaturach telefon się zacinał jak głupi. Szczególnie było to odczuwalne przy pisaniu na klawiaturze - system się wieszał na kilka sekund.

Bateria chyba chyba lepiej niż w beta 1.

Na pewno lepiej działa wifi - bo przy beta 1 był jakis bug i były problemy z łączeniem się z siecią.