Wpis z mikrobloga

Zawsze śmieszy, kiedy normictwo do atakowania przegrywów wykorzystuje argument wyglądu oraz - a jakże - body-shaming xD

Tymczasem, przeciętni autorzy tego typu postów od przegrywów różnią się zazwyczaj jedynie tym, że „zapuszczają” brodę, kolekcjonują LEGO, piją piwo kraftowe, a swoją osobowość opierają na lewicowych poglądach i na tym, że lubią Dawida Podsiadło xD

Edit.

Kiedy zaoferowałem wczoraj słowa wsparcia dla openerowiczów, że im współczuję i wyśmiałem całą tą ewakuację, to mnie zaatakowali, że nie respektuję zasad bezpieczeństwa. To pewnie ci sami ludzie, którzy nosili maseczki w lasach, bo im kazał rząd i eksperci medyczni xD

#blackpill #redpill #bekaznormictwa #opener #p0lka #bekazlewactwa #rozwojosobistyznormikami
Pobierz Tywin_Lannister - Zawsze śmieszy, kiedy normictwo do atakowania przegrywów wykorzystu...
źródło: comment_1656761979OUJS2dG3muNdhXWEjcsFOi.jpg
  • 24
@Tywin_Lannister: Teraz na amerykańskim mediach społecznościowych była inba o to, że jakiś futbolista skrytykował Nowy Jork, a dokładniej chyba sklep Bodega (bo po siłce chciał kupić coś z proteinami, a tam nie było nic odpowiedniego). Postępowcy dopatrzyli się rasizmu i homofobii, został zcancelowany, wyrzucono go z pracy, a soyboye kręcili filmy na insta/tik toku, w którym go krytykowali.

https://twitter.com/GBow28

Powyżej link do "bodega guy", a niżej "nienawistne" filmy, za które został
Pobierz RogerCasement - @TywinLannister: Teraz na amerykańskim mediach społecznościowych była...
źródło: comment_1656763680eGp68SyQGrTBdnVit3wLkX.jpg
@Tywin_Lannister: Synonim lewaka to teraz ktoś kogo właśnie opisałeś. Wielka ideologia w teorii wspierająca najsłabszych w rzeczywistości wyśmiewają najsłabszych i ekonomicznie (rolnicy i robotnicy) i życiowo (incele). Pracują przeważnie w biurze przy excelu i mieszkają w dużych miastach w mikromieszkaniach 50m^2 gardząc wszystkimi niżej postawionymi jednocześnie niesamowicie zazdroszczą bardziej zaradnym