Wpis z mikrobloga

Po rozkminach mam zamiar założyć insta o tematyce mody męskiej (propozycje ubioru casual/semi casual /elegant /formal + aktualne promocje I how to). Chcę pokazać, że nie trzeba wydawać 3k na dobry garnitur czy tam 300zl za koszule a można taniej schludniej wyglądać.

Myślałem aby konto nazywało się Nowy Dandys. Macie jakieś inne propozycje?

#modameska #instagram #pytanie
  • 20
@LichoToWie: zazdrościsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chociaż #!$%@? dwa rzędy? na #!$%@? jak w rakomo są fajne jedno rzędowe

wełna, mohair i jedwab? #!$%@? jestem w rakomo przecież poliester fajny, pani z obsługi mówiła

button down do krawata? zbrodnia! a sam krawat jakoś krzywo zawiązany, przecież wiadomo że jedyny węzeł dopuszczalny to bulwa pod szyją

ehhh ucz mnie mody męskiej bo nie umiem into
@LichoToWie: to było do mnie? Bo jak nie to polecam udać się do specjalisty, ja się nie znam ale wygląda to na rozdwojenie jaźni( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
PS Na garniturach też się nie znam, garnitur nosiłem może z 8-10 razy w tym roku ale te takie odstające rogi do góry to już
@LichoToWie Ile ma kosztować garnitur? Zależy na ile Cię stać. Możesz kupić z polskiej sieciowki albo od polskiego producenta za 800zl (na jakiejś promocji a następnie iść do krawca aby zrobił lekkie poprawki (i cena co do jakości jest ok) albo możesz I kupić za 4k jak stać cię na to.

Mi nie chodzi w tym wszystkim o pokazywanie gdzie co można kupić tylko o sugestie samej stylizacji/inspiracji . A gdzie ktoś