Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Dzisiaj przychodzę ze znaleziskiem 10 rzeczy, które warto zrobić w Karlowych Warach dotyczącym największych atrakcji miasta.

Muszę przyznać, że urzekło mnie to miasto, mimo że moje pierwsze wrażenie było trochę inne, na początku wydawało mi się zbyt "kurortowe". Ostatecznie zapamiętam je jako przepiękne miejsce, pełne kwiatów, krzewów, zielonych parków, w których można odpocząć na leżaku czy ławce.

Zapamiętam je także jako miasto niezwykle malowniczo położone, wśród wzgórz, nad rzeką, z licznymi punktami widokowymi, z których można podziwiać kaskadowe ułożenie miejskiej zabudowy (miasto tak szybko się rozwijało, że zaczęło wchodzić na okoliczne wzgórza, przez co położone jest na wielu poziomach), a także jako miasto z bardzo ciekawą architekturą.

Jakiś czas temu przygotowaliśmy również artykuł o muzeum Becherówki, ale nie wołałam do niego - artykuł zostawiam w powiązanych.

____________________
Wołam osoby z listy podróżniczej. Jeśli chcesz zostać dopisany do listy lub zostać z niej wypisany, to zaplusuj odpowiedni komentarz.

#roadtripbus - tag o podróżach do obserwowania albo czarnolistowania
kania-19 - Dzień dobry! 

Dzisiaj przychodzę ze znaleziskiem 10 rzeczy, które warto...

źródło: comment_1656686538sWy29mwrD1pE9tnMJSBNCG.jpg

Pobierz
  • 14