Wpis z mikrobloga

#!$%@? mam paranoje. Przejechałem przez przejazd kolejowy jak mrugaly te czerwone światełka oznaczające, ze zaraz zamknie się szlaban. Zauważyłem ze mrugają jak byłem na środku przejazdu (bardzo maly przejazd btw). Mam lukę w głowie i nie wiem za cholerę czy widziałem ze mrugają przed wjazdem czy nie i czy akurat zaczęły mrugać jak byłem na torach czy już wcześniej. Zjechałem z przejazdu, poczekałem jakieś 10 sekund i wtedy zamknął się szlaban. Na 100% wiem tyle ze nie zamykał się jak byłem na torach. Mogę się spodziewać za to mandatu? Jeśli tak to ile?

##!$%@?
#pytanie
#samochody
#niewiemjaktootagowac
#mandat
  • 16
@vertical: czyli co musiałaby być policja na miejscu czy jak? proszę napisz jak dla 2 letniego dziecka, bo stary jestem w #!$%@? zdenerwowany za swoją głupotę. jedyne czego jestem pewien, to że nie zamykał się szlaban jak jechałem, bo specjalnie się zatrzymałem po przejechaniu. Mineło jakieś 5-10 sekund i dopiero poszedł w dół.
@loungemacher_ Tak, wydaje mi się że musiałaby być policja na miejscu, ale nie jestem tego pewny, zwłaszcza że obecnie można karać za wykroczenia nagrane kamerką samochodową. Także trudno powiedzieć ale wg mnie raczej nie będzie mandatu bo nikt nie przekaże nagrania z monitoringu policji czyli nie zgłosi wykroczenia.
@loungemacher_ Można jeszcze dodać dla uspokojenia :) że wydaje mi się, że żadna z osób obsługujących monitoring nie ma w obowiązkach zawiadamiać policję o wykroczeniach więc podejrzewam że nikt tego nie robi.
. Mam lukę w głowie i nie wiem za cholerę czy widziałem ze mrugają przed wjazdem czy nie i czy akurat zaczęły mrugać jak byłem na torach czy już wcześniej


@loungemacher_: Nie dostaniesz żadnego mandatu. Plus jest taki,że będziesz jednym z tych, którzy nie będą #!$%@?ć "jak on mógł tam wjechać, przecież musiał widzieć tego motocyklistę" albo coś w tym stylu. Od dziś będziesz już jednym z wtajemniczonych, którzy wiedzą, że
@Radokop: Dzięki za zimną wodę na mordę, tak będzie. Zgadzam się w 100%, jednak akurat ja nigdy nie #!$%@?łem tego typu haseł, bo mam się za #!$%@? kierowcę, któremu się właśnie zdarza zawiesić za kółkiem, jednak walczę z tym...