Wpis z mikrobloga

Jakie to jest przykre, ze wypływa jak gosciu organizował akcje hejtu w celu niszczenia konkurencji ( na to jest paragraf ), a teraz banda jego wiernej armii go broni, ze w sumie to nic sie nie stało, KSAJO TAKI JEST A TY NIE ROZUMIESZ STULEARZU xd Smiejecie sie z dziewczynek ze bronią Fagaty po tym co gadała, a jestescie tacy sami.

#xayoo #twitch #youtube #fagata #bekazpodludzi #gownowpis
  • 19
@Tylko_Seweryn: Jeśli już poruszyłeś ten temat to warto wspomnieć o tym, że odbiorcy Xayoo Industries nie są wcale absolutnie żadnym wyjątkiem w tej kwestii i tak wygląda dokładnie praktycznie każdy fanbase a zwłaszcza większych osób co jest przerażające w jakimś stopniu najbardziej proste przykłady NitroZyniak, Wataha, Natsu, ale analogicznie z tym samym mamy styczność u starszej części ludzi tyle, że na przykład jedni są za drugą partią polityczną a drudzy za
@Tylko_Seweryn: Jeśli już poruszyłeś ten temat to warto wspomnieć o tym, że odbiorcy Xayoo Industries nie są wcale absolutnie żadnym wyjątkiem w tej kwestii i tak wygląda dokładnie praktycznie każdy fanbase a zwłaszcza większych osób co jest przerażające w jakimś stopniu najbardziej proste przykłady NitroZyniak, Wataha, Natsu, ale analogicznie z tym samym mamy styczność u starszej części ludzi tyle, że na przykład jedni są za drugą partią polityczną a drudzy za
@Badshah: cooooo? Jeszcze raz powiedz bo nie rozumiem. Dlaczego mam sie odnosic do tego, ze ty nie bierzesz pod uwage tego, ze tresc tych donejtow nie jest tutaj problemem, a kto to robil i w jakim celu? Tu nie chodzi o to jakie wyzwiska padaly, bo to jest na porzadku dziennym, a ni nic do tego nie ma psycha xtenta, tylko jawne niszczenie konkurencji w celu pozyskania monopolu.
@TheBaciaros: daj mi screena ze ja cos takiego robilem. To po pierwsze. Po drugie Japczan, znowu mylisz pojecia i o co w tym chodzi. Tu nie chodzi o tresc tych donejtow. Chodzi o cel i przez kogo byly wysylane. Wykopki z tagu famemma nie są żadną konkurencją dla Nitra, a zwyklymi toxykami ktore chcialy mu #!$%@? i wejsc na psyche. Nie robili tego w celu pozyskania korzysci materialnych, tylko z ludzkiej