Wpis z mikrobloga

Chociaż bliżej mi do #4konserwy to jednak jestem za legalną aborcją i przejeżdżając obok ratusza w #olsztyn widziałem ludzi rozstawiających sie na „protest” antyaborcyjny. Normalnie bym przejechał obok bez reakcji ale mieli transparenty ze zdjęciami coś co miało być płodem i porównaniem ze #wojna #wojna zabija mniej dzieci niż aborcja xD wiec zadzwoniłem kulturalnie na policję, odebrała bardzo miła pani, zawiadomienie chętnie przyjęła i życzyła na koniec miłego dnia xD jak wracałem to już ich nie było #czujedobrzeczlowiek #60 xD
Justaman - Chociaż bliżej mi do #4konserwy to jednak jestem za legalną aborcją i prze...

źródło: comment_1656488009qNuV5Hg0ljy8SkuT9EhaXc.jpg

Pobierz
  • 44
@Justaman: To czesto bedziesz dzwonil na pieski… Dzieci niecenzuralne zdjecia wyszukuja sobie dzisiaj na telefonach i tabletach, ale to na marginesie… Marginesie tego, ze uwazasz, ze zdjecia sa zle, ale nie przeszlo ci przez mysl ze ktos stosuje tak drastyczne metody zeby obudzic ludzi takich jak ty. Czyli czlowieka ktory jest tak znieczulony, ze uwaza ze zdjecia zabitych dzieci sa niecenzuralne, i nalezy pozbyc sie zdjec, a nie procederu ktory pozwala
@r3pr3z3nt: wdałem się kiedyś w dyskusje z tak zwanymi prolajferami, całkiem przypadkiem. I teraz zgadnij:
a) uszanowali moje zdanie i stwierdzili, ze nie przekonałem ich do zmiany pogladow
b) zachowywali się jak ekstremiści i prawie mnie zagryźli, kilkadziesiąt osób zaatakowało mnie werbalnie i ktoś chyba nawet wyciągnął rękę i trochę mnie poszarpał

Nie wiem, ale się domyślam
@r3pr3z3nt: byczq, nie ma sensu rozmawiac z tymi ludzmi. Oni nie potrafia myslec logicznie, jedyne co dzieje sie w ich glowach to albo emocje, albo papka z netflixa i jemu podobnych. Niech sobie szczekaja, a nasza pro life karawana jedzie sobie dalej - i calkiem niezle jedzie, bo najpierw w PL interpretacja ustawy przez TK, a calkiem niedawno Roe vs. Wade w USA <3

A im pozostaje tylko placz na wypoku