Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: XDDDD

No może i PiS Cię r*cha w dupę drugą kadencję w której wyszły m.in afery:

- Z oszukiwaniem rodzin niepełnosprawnych dzieci,
- 100mln na respiratory
- Finansowania z pieniędzy z PCK
- Funduszu sprawiedliwości z którego zakupiono pegasusa, którym podsłuchiwano opozycję
- Doszczętne rozje*anie sądownictwa
- Zaprzepaszczenie milionów złotych na spory z UE, które i tak przegrali
- Wyrzucenie 40mln na wybory które się nie odbyły
- Obajtek i
@smutny_kojot:

PiS: literalnie defrauduje miliardy, szczuje, dąży do wyprowadzenia Polski z UE, krótkowzroczna polityka doprowadza do największego kryzysu od lat 90, pis doprowadza do zapaści służby zdrowia i edukacji, podważa demokratyczny ustrój państwa

Poseł opozycji w międzyczasie: coś tam

Wykopek: no to niech pis rządzi jeszcze 20 lat

Czemu macie taką tolerancję na to co od 7 lat dzień w dzień odjaniepawla pis?
@smutny_kojot: w takiej Holandii na rowerze możesz mieć chyba 1.5 promila, wychodząc z założenia ze lepiej niech #!$%@? jedzie rowerem bo najwyżej sam się #!$%@?. Myśle ze pan poseł jest bardzo przywiązany do swojej myśli zakończenia dzikiego zachodu na drogach. Bo mamy problem ludzi wracających do chaty po pijaku autami, a mogli by jak pan poseł normalnie rowerem, powodując zagrożenie w najgorszym wypadku dla siebie. Ciężko się z tym nie zgodzić.
@smutny_kojot: ale co na poważnie? Czy w mojej ocenie limit jazdy pod wpływem na rowerze powinien być podniesiony? Absolutnie tak
Czy pan poseł z 10 ławy sejmowej zachował się moralnie wątpliwie zasłaniając się immunitetem? Absolutnie tak
Czy ta sytuacja dla kogokolwiek poza pisowcami z gwoździem w mózgu to problem? Absolutnie nie
Czy w mojej ocenie limit jazdy pod wpływem na rowerze powinien być podniesiony? Absolutnie tak


@krzych0: Ale nie jest i twoja opinia po fakcie nikogo nie interesuje. Dla najebusów póki co jest komunikacja miejska albo taxi/uber.

Czy ta sytuacja dla kogokolwiek poza pisowcami z gwoździem w mózgu to problem? Absolutnie nie


Piękny fikoł. Od teraz będziemy egzekwować prawo na chłopski rozum, bo jakiś random z internetu nie widzi problemu.
@smutny_kojot: Opozycja postępuje nieskończenie bardziej etycznie niż pis. Mogę postawić między opozycją a pisem znak równości jeśli okaże się, że poseł opozycji zrobił wał na respiratorach do ratowania życia, ale o takim incydencie jeszcze nie słyszałem

A że poseł opozycji coś zrobi to co? Ma być święty jak Franciszek z Asyżu? Nie wydaje mi się, żeby to co zrobił było takim przewinieniem by skreślić opozycje na 20 lat i powiedzieć "dobra,
@Walther00: Przeczytaj mój komentarz wyżej. Po pisie jadą wszyscy i słusznie, ale płatków śniegu z platformy nie można krytykować, bo oni chcą przecież dobrze. To mniej więcej taka narracja. Mi po prostu nie uśmiecha się wymiana jednych nieudaczników na drugich, żeby przez 2 następne kadencje mogli prowadzić politykę spychologii na poprzedników i cykl #!$%@? trwał dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@smutny_kojot:
Zrobił źle i jest gotowy ponieść konsekwencje, można go nie lubić, może to klub wymusił na nim takie wyjście z sytuacji, mimo to jednak przyznał się do tego i chce to wyjaśnić

Nie pamiętam, żeby jakikolwiek pisowiec z własnej woli powiedział, że poniesie konsekwencje swojej głupoty. Mieliśmy mnóstwo przykaldow, ale ostatnie np z Mejzą gdzie było mnóstwo niejasnych rzeczy na jego temat i dopiero spadające słupki zmusiły prezesa do #!$%@?
bn1776 - @smutny_kojot:
Zrobił źle i jest gotowy ponieść konsekwencje, można go nie l...

źródło: comment_1656488416J1L3SpA1M7MnyNSUis71Hr.jpg

Pobierz
@bn1776: Ale co on tu właściwie napisał. Z powodu nieprzepisowej jazdy nie dał się zbadać alkomatem? Niech będzie szczery i przyzna "jechałem rowerem pijany". Jeszcze to nędzne 5 tysięcy wycebulił xD