Wpis z mikrobloga

#seriale #bettercallsaul
Miesiąc temu zacząłem oglądać Better Call Saul i miałem plan obejrzeć wszystkie dostępne odcinki do końca sierpnia, ale serial ten okazał się tak dobry, że wczoraj w nocy obejrzałem ostatnie 4 odcinki i jestem pod ogromnym wrażeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawno nie widziałem serialu, który trzyma tak poziom przez wszystkie sezony. Świetni aktorzy i wspaniały klimat. Byłem na starcie trochę negatywnie nastawiony, gdy czytałem opinie, że dzieło to jest równe a może i nawet lepsze niż Breaking Bad. Teraz, po tym co zobaczyłem, jestem w stanie sam się podpisać pod takim stwierdzeniem. Jak ktoś jeszcze jakimś cudem nie zna tego serialu, to polecam.
Tymczasem ja czekam na kolejne odcinki, na szczęście do następnego zostały 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
potatowitheyes - #seriale #bettercallsaul
Miesiąc temu zacząłem oglądać Better Call ...

źródło: comment_1656401570Bc6hBbigsjqp6hEu0RSUx6.jpg

Pobierz
  • 3
@lunga: No ładny zrobili cliffhanger w ostatnim odcinku ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż się cieszę, że tylko 2 tygodnie muszę czekać na kontynuację. Tylko, że dopiero teraz zauważyłem, że będzie po jednym odcinku na tydzień, myślałem, że teraz już się wypuszcza odcinki hurtowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)