Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy tylko ja czuje sie jak boomer, majac tylko 20 lat? xD Znajomi gadaja o ekipie friza, czy slyszalem to, czy ogladalem fame mma, czy to czy tamto, jakies postacie ze swiata youtube czy rapu, dla mnie to w ogole jakas abstrakcja xD przecież większość tych rzeczy jest dla mnie tak żałosna, tak samo jak nagrywanie tiktokow czy #!$%@? prankow xD albo jak jakas dziewczyna mówi, ze jej idolka jest linkimaster. Typiara która robila lache w autobusie xD w jakim kierunku ten świat idzie ja #!$%@? xD Nie mówię, ze sam czasem nie obejrze jakiejś walki czy tam czegoś jak jest ciekawe, ale życie tymi wszystkimi ludźmi, którzy w większości sa jakimis bezmózgami jest dla mnie ciężkie do zrozumienia xD Brzmie trochę jak jakis freethinker, no ale myślałem, ze z niektórych rzeczy sie wyrasta xD
#zalesie #heheszki #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b791a67d7b7b0f521fe3b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 103
  • Odpowiedz
Nawet nie ma co sie rozwijac jak nie rozumiesz tego jestes tak samo glupi


@fearofgod: Chodzi o to ze jestem madry ale jestem taki samo-madry, samoukiem jestem, uczylem sie obserwujac zycie, palac jointy i tak dalej...
  • Odpowiedz
Może inaczej wychowany byłeś, znaczna cześć dzisiejszych dwudziestolatków to zombie z powodu podłączenia do social mediów we wczesnym dzieciństwie


@kinasato: @AnonimoweMirkoWyznania: po prostu OP zadaje się z patusami, śmieciem ludzkim, planktonem itp. Pójdź sobie do dobrego liceum, na poważny kekrunek studiów to podludzi trochę mniej (choć nie zero)
  • Odpowiedz
Czy tylko ja czuje sie jak boomer, majac tylko 20 lat? xD


@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam 32 i nie, to nie tak, że jesteś boomerem tylko wdepłeś w gówno. Spotkałem ludzi co są w moim wieku i np. ... oglądają telewizję, a tam jakieś reality show i inne takie czy słuchają... radia jak jadą samochodem. A z drugiej strony mam znajomych co jeżeli coś oglądają to np. Better Call Saul, a nawzajem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z tego się trzeba cieszyć, a nie narzekać. Oznacza to tylko tyle, że żyjemy w luźnych, bezpiecznych, łatwych i bogatych czasach, no i wystarczy być choć odrobinę bardziej ogarniętym od przeciętnego przygłupa zapatrzonego w tiktoka, żeby zdobyć góry. Gorzej jeśli się tylko #!$%@? i nic z tym nie robi, bo znam kilku takich mądrali, co się śmieją z tego pokolenia, że debile, że zombie, a oni to tylko sztuka wysoka,
  • Odpowiedz
Oh jakis ty wyjatkowy… glupi jestes i tyle, ludzie ze wsi ktorzy maja po 40 lat, wiedza tyle co ty brawo. Nikt nie prosi cie o uwielbianie tych rzeczy ale wiedziec zawsze warto, to poszerza umysl, a ty sie zamknales w swojej bance i z zamknietym lbem na cokolwiek i chcesz poklasku ze jestes wyjatkowy? Nie jestes. Niczym sie nie roznisz od ludzi z lasu ktorzy nic nie wiedza bo sa zacofani
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam wrażenie, że ludzie czepiają się Fame MMA tylko dlatego, bo jest to MMA. Czy ludzie byliby do tego tak samo nastawieni, gdyby zamiast Fame MMA było np. Fame Soccer lub Fame Tennis, gdzie influencerzy grają w piłkę nożną lub w tenisa? 15 lat temu w internecie zasłynęli tacy ludzie jak Piston czy Nusiek, więc można powiedzieć, że oni są prekursorami patostrimów. Wtedy jakoś wszyscy się z tego śmiali i
IDontNeedRules - @AnonimoweMirkoWyznania: Mam wrażenie, że ludzie czepiają się Fame M...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mam tak samo. Wydaje mi się że jestem obeznany z social mediami. Oglądałem ostatnio fame mma. Wszyscy podjarani jaka zajebista karta walk i kozacki main event a dla mnie to jakieś nołnejmy. Sprawdzam a tam po kilkaset tysięcy followersów
  • Odpowiedz