Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kompletnie #!$%@? w swoje życie teraz xd Dawniej dbałem o siebie, ułożone włosy, markowe ciuchy, fajne perfumy. Myślałem że to cos z moim wyglądem, ze dalej nie mam baby. A jednak mijalem ludzi, którzy wyglądali duzo gorzej niz ja, a szli z fajnymi laskami. Uswiadomilem sobie z czasem, ze to jednak cos z moją głową. Ja po prostu nie potrafię utrzymywac relacji z ludźmi. Czy to koleżeńskich czy wlasnie stricte związkowych. Jest wieczór kiedy to pisze, chciałbym mieć teraz kogoś u swojego boku żeby sie przytulić, ale przyjdzie rano i wstanę normalnie i będę zajmował się sobą, wiadomo czasem brakuje kogoś żeby wybrać sie na jakis koncert czy cos, ale trudno, nie ma co się użalać nad sobą. Na wygląd też mam juz kompletnie #!$%@?, nie chodzę jak lump wiadomo, ale ubieram sie przede wszystkim wygodnie, głowę golę na łyso, mimo nie mam żadnych zakoli, po prostu mi wygodniej. Trochę sie już pogodziłem z tym, ze raczej będę sam xD polecam i wam, wiadomo czasem jest ciężko i jednak różne myśli w głowie, ale trudno xD
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #truestory

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b789a77d7b7b0f521fe356
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 2