Wpis z mikrobloga

ale sie boje ze to wyrzucenie kasy w bloto, tak samo jak to liceum dla doroslych


@Omnissiah: w pewien sposób masz tu nawet rację, matura bez studiów to kasa w błoto. ¯\_(ツ)_/¯
@Omnissiah: elo, jestem po zdz gastro. Do zawodówki poszedłem jak #!$%@? mnie z technikum za zachowania agresywne. Później zrobiłem uzupełniajace technikum i nara. Po 10 latach poszedłem na studia które skończyłem ale się nie obroniłem, więc nie mam wyższego. Żadna ze szkół nie była profilowi związana z tym co robię. Zarabiam ~10k i samodzielnie prowadzę księgowość.
Jakbym miał zaczynać od nowa, zrobiłbym chyba tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡
@Omnissiah: Ludzie w UK sie przekwalifikowuja nawet w wieku 50-60 lat, takze jak masz jakis pomysl to bzikaj. Kolezanka z pracy mojej zony bedac po 50 i pracujac w przedszkolu #!$%@? kursem z finansow i poszla pracowac u prawnikow
@Omnissiah: odpowiedz sobie na pytanie co potrafisz robić i co lubisz robić.
Studia to tylko papierek i jeżeli przeczytasz 500 książek o elektryce, to żadne studia Ci nie będą potrzebne.
Trzeba się tylko wziąć w garść i nie być gościem od naciskania przycisku :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Omnissiah: a gdzie mieszkasz? Jak w Polsce powiatowej to studia też nie zmienia twojej sytuacji, musiałbys mieć znajomości a wtedy nikt na wykształcenie nie będzie patrzył. A bez znajomości to kasa albo magazyn max