Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 24 lata, mieszkam sam, kiedyś jak byłem dzieckiem matka mi się przyznala, że kiedy byłem w brzuchu ta swobodnie piła sobie piwo i to samo robiła, kiedy moje rodzeństwo było w jej brzuchu, bo ona na to "bo mój lekarz mi pozwolił, a wręcz zalecał picie szklanki piwa w ciąży" czy ten lekarz na pewno byl normalny czy moja stara to zmysliła, bo po prostu jest alkoholikiem? Bo zawsze w domu jak pamiętam musiało być piwo. Poważnie szklanka piwa jest zalecana w zaawansowanej ciąży?

#pytanie #ciaza #alkoholizm #alkohol #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b6b753d7edf5ce2d6fd932
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
W latach 90 dozwolone było w ciąży wypicie niewielkiej ilości piwa lub wina i dużo kobiet sobie na to pozwalało.
A co do papierosów jeśli kobieta dużo paliła przed ciaza to lekarze nie zalecają rzucanie fajek z dnia na dzień bo jest to ogromny wysiłek dla organizmu. Zazwyczaj zalecają ograniczenie i przezucenie się na słabsze A wiadomo jak to jest z tym ogrsniczaniem
Lekarz: @asique: Za błędną diagnozę zgodnie z art V KK 94/16
Popełnięnie błędu diagnostycznego i nierozpoznanie niebezpieczeństwa, nie zwolni lekarza będącego gwarantem zdrowia i życia pacjenta, od odpowiedzialności za negatywny skutek, jeżeli taki wystąpi i spełnione zostaną pozostałe warunki tej odpowiedzialności.

Lekarze muszą liczyć się z tym, że za wprowadzanie w błąd pacjenta, stawianie błędnych diagnoz, uszkodzenia ciała mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej skutkującej ograniczeniem wolności do lat 3