Wpis z mikrobloga

@Amenotejiikara: Nic nie widzisz? Nie widzisz tego ze np płaska i okrągła powierzchnia pod przyciskami i dpadem na ds4 zmieniła się na jednolity kształt jak na xboxie? Te dolne części za które trzyma się pad mają całkowicie inny profil, nie mają już klasyczności dualshocka, teraz to bardziej przypomina xboxa, dolna krawedż pada tak samo
Ale wy fanboje sony jak zawsze macie problem jeśli chodzi o obiektywność xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korporacion: stare pady od pleja z czasów ps3 czy wcześniej to była tragedia i zmiana na Xboxa to było jak wyjazd z Polski na zachód. Ale teraz przy ps4 czy ps5 już tak tej różnicy nie czuje i gra mi się wygodnie na obu padach. Chyba że ten od series x jest inny od xbone, bo tego jeszcze nie dotykałem
  • Odpowiedz
@kacpervfr:

Ale wy fanboje sony jak zawsze macie problem jeśli chodzi o obiektywność xD

Taki ze mnie fanboy sony, turlaj dropsa xboxiarzu.
Z tym z kolei wy macie problem, tam gdzie ktoś nie pałuje wiplera do pada xboxa to znaczy że jest soniarzem. Sam korzystam z pada xboxa wyłącznie ze względu na jego współpracę z windowsem, w przeciwnym razie brałbym któregoś dualshocka.
I tak to że pod przyciskami nie jest płasko
Amenotejiikara - @kacpervfr: 
 Ale wy fanboje sony jak zawsze macie problem jeśli cho...

źródło: comment_1656157814LMbvRwJKZP5XwaulpOXyLO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@iwannafreshstart: @Deska_o0: ja całe życie grałem na konsolach Sony a kilka miesięcy temu pierwszy raz w życiu kupiłem konsole Microsoftu i od razu się zakochałem w padzie. Jak dla mnie bije pod każdym względem ten szrot do PlayStation.
  • Odpowiedz
Miałem PS5 teraz mam X series S i w końcu mogę pograć w Dooma. Powaznie, FPSy, głównie shootery na PS dla mnie to było jak kara, ale to subiektywna opinia, są nadludzie którzy na playu ogarniają wszystko perfekcyjnie
  • Odpowiedz