Wpis z mikrobloga

tl;dr – Szukasz fajnych ubrań w sensownej cenie? Organizuję #rozdajo w ramach którego mam dla zwycięzcy bon na 350 zł do wykorzystania na https://sklep.secondhanddandy.pl/ czyli najlepszym męskim secondhandzie online!

Ciepło? W lnie będzie chłodniej! A w takim ze sklepu Secondhand Dandy - najchłodniej! A okazja jest ku temu dobra, bo ostatnio mocno nagimnastykowałem się, żeby nie brakło w asortymencie typowo letnich rozwiązań. Dlatego dziś jedziemy z kolejnym rozdajo, którego zasady są proste, jasne i przejrzyste. Plusujesz ten wpis i dzięki temu dajesz sobie szansę na wygraną.

Tyle. Dzięki!

Ale tak serio: każdy kto zaplusuje albo skomentuje otrzyma szansę na voucher do mojego sklepu https://sklep.secondhanddandy.pl na zakup dowolnych rzeczy.350 polskich złotych. Mimo wszystko nadal jest to sensowna kwota, a voucher nie ma terminu ważności, więc można spokojnie przyczaić się na coś wyjątkowego w swoim rozmiarze (a nowych rzeczy przybywa z każdym tygodniem, bo dropy mamy co poniedziałek) albo obdarować jakiegoś maniaka ubrań z drugiej ręki. Losowanie z użyciem #mirkolos odbędzie się w niedzielę o 13:00, bo jutro mam ślub siostry i raczej na parkiecie nie będę miał jak wylosować ()

Co sprawia, że mój sklep przyciąga miesięcznie tysiące fanatyków męskiego jakościowego Vintage’u?
- darmowa dostawa od 149 zł;
- zwrot do 14 dni od daty dostarczenia paczki bez podawania przyczyny;
- możliwości filtrowania przez rozmiar, styl czy produkt;
- super zdjęcia i dokładne opisy, podające wymiary co do centrymetra;
- jak również wiele, wiele więcej!

Doczytałaś / -eś do tego momentu? No to super, bo postanowiłem przygotować bezterminowy kod rabatowy specjalnie dla Mireczków i Mirabelek w uznaniu wsparcia, jakie do tej pory od was otrzymałem. Na hasło:


każdy klient mojego sklepu otrzyma 10% rabatu na całe zamówienie. I tutaj plomt twimst:


Na koniec dwie kwestie:
Po pierwsze primo: Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami, to macie dwie opcje: albo zapisać się na nasz sklepowy newsletter TUTAJ, albo zaobserwować tag #lumpyuszatego i zaplusować pierwszy komentarz, by zapewnić sobie wołanie przy kolejnych wrzutach o nowych dropach tu na wykopie.

Po drugie primo: w komentarzu albo na priv możecie pisać mi, jeśli czegoś konkretnego szukacie. Bo nic mnie tak nie cieszy jak wyszperanie idealnego itemka, który wzniesie twój styl na wyżyny :)

Powodzenia i do następnego!

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #moda #menswear #klasycznaelegancja #vinted #lumpeks #secondhand #zainteresowania #perelkizlumpeksu
UszatyBloger - tl;dr – Szukasz fajnych ubrań w sensownej cenie? Organizuję #rozdajo w...

źródło: comment_1656095890Uqe3LRf34uEvFoBVXTWbnc.jpg

Pobierz
  • 25
@UszatyBloger: kurcze, zaplusowalem, ale serio, w 2nd handach online serio się prezentuje rzeczy jak psu z gardła wyrwane? Szczerze pytam. Kompletnie nie mam nic do lumpeksów i za gówniaka chętnie chadzałem, no ale serio. Strona fajna a produkty takie o, dbałości o detale brak. Nie kumam, skoro aspirujesz do dandysa-estety i takie coś fotografujesz i wstawiasz. Why.