Wpis z mikrobloga

Jezu, laska na #linkedin wstawia post, w którym płacze, że na obronie zwrócono jej uwagę i obniżono ocenę za niestosowny strój - jeszcze raz - ona założyła legginsy przed kolano na obronę magisterki i skarży się na linkedinie xDD Najlepsze, żę dziekan ją przeprosił w komentarzu bo go oznaczyła xD #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
masur1 - Jezu, laska na #linkedin wstawia post, w którym płacze, że na obronie zwróco...

źródło: comment_16560717370ISW79W3PL2KcJexUetfgr.jpg

Pobierz
  • 180
Jeśli dorosłemu człowiekowi o standardowym zasobie wiedzy i kultury należy wyjaśniać, że na egzamin nie przychodzi się w stroju kuriera glovo to przykro mi, nic już nie pomoże.


@bnz44: Prawda, ubrała się nieodpowiednio.
Teraz wyjaśnij mi jak wpłynęło to na poziom wiedzy, który był testowany na egzaminie, skoro to była podstawa do obniżenia oceny.

rozumiem, że jak adwokat wpadnie na salę rozpraw w kolarkach i marynarce to będzie git?


@WhiskeyIHaze:
płacze, że na obronie zwrócono jej uwagę i obniżono ocenę za niestosowny strój


@masur1: coś w tym dziwnego? Nie przyszła w stroju kąpielowym żeby to budziło oczywiste zdumienie, a kapuściane łby z komisji mają tam siedzieć i oceniać poziom merytoryczny, a nie dzielić się swoimi gówno wartymi opiniami na temat ubioru ludzi którzy im płacą na chleb. W tym przypadku ich arogancja i brak wyczucia granic jest znacznie bardziej rażąca niż
@WhiskeyIHaze: twoja opinia średnio mnie interesuje bo dla ciebie kolarki i marynarka to ekwiwalent stroju roboczego kuriera glovo, dla ciebie nawet z dżungli mogłem się wyrwać i nie ma to większego znaczenia. Normy społeczne.. #!$%@? stawiać w jednym rzędzie janusza bez koszulki i pannę która przyszła ubrana jak na focie wyżej jako ten sam poziom niedotrzymania tej onirycznej "normy" to jakiś totalny fikoł
. Chyba, że czegoś nie doczytałem?


@bnz44: Cytując OPa:

zwrócono jej uwagę i obniżono ocenę za niestosowny strój


będą tak samo merytoryczne ale już sędzia i ławnicy mogą je odebrać inaczej bo tak działa człowiek.

@WhiskeyIHaze: Czyli problem jest w sędzi i ławnikach, skoro na ich decyzję ma wpływ coś co nie jest powiązane ze sprawą. O ile ławników mogę zrozumieć, bo to jakieś randomy, o tyle sędzia powinien raczej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grzebsky: nigdzie tak nie napisałem więc z tym pisaniem matury w dresie to ci chyba dodałem za mocno. Może egzamin na koniec podstawówki napiszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A czym się różni Janusz, który nie potrafił dostosować stroju do okazji od takiej panny? Każda normalna osoba wie, że jak idziesz gdzieś siebie reprezentować to należy się odpowiednio ubrać. Spodnie przeznaczone do jazdy na rowerze, które są mocno
@bnz44 prawda jest taka, że na obronę jak i na jakikolwiek inny egzami można przyjść nawet w dresie i koszulce w krótkim rękawku i nikogo nie powinno to obchodzic, ubiór na egzamin powinien być wygodny i nie obrazaajcy nikogo, nie rozumiem jakiegoś dziwnego fenomenu, ze "hurr durr jak ktoś śmiał przyjść na obronę w jeansach?!". Komisja ma sprawdzić jego wiedzę teoretyczną a nie sposób ubioru. Tyle w temacie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Wiesmin: no i jej nie zmienili oceny tylko zapytali czy według niej jest to odpowiedni strój na tą okazję. Plus zasugerowali, że ktoś tam mógłby ja wyprosić. Ale on sam napisał, żeby tego nie zrobił. W potraficie czytać, że zrozumieniem?
Jakbyś wbił do mnie na wesele w dresie to też bym Ci takie pytanie zadał. Tak samo śmiałem się z ziomków co matury pisali w dresach czy krótkich spodenkach bo to