Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uważacie, że wyprowadzka z Krakowa do Warszawy jest dobrym pomysłem? Przyjechałem do Krakowa z podkarpacia na studia których ostatecznie nie skończyłem. Pracuję w gastronomii więc nie jest to praca marzeń i w zasadzie to mnie tu nic nie trzyma. Miasto niby ładne, niby wszystko ok, ale nie zrobiło na mnie jakiegoś większego wrażenia i zdecydowanie żałuję, że nie wybrałem Rzeszowa jako miasto do studiowania. Z końcem sierpnia kończy mi się umowa najmu i do końca lipca muszę podjąć decyzję co dalej. Mam 27 lat i nudne życie. Jakie kroki podjęli byście na moim miejscu? Wyjazd za granicę nie wchodzi w grę - po pierwsze nie znam języków obcych, a po drugie nie chcę emigrować.
#krakow #warszawa #wyprowadzka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b3937d870c402260f77525
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: pod gastro to jeden pies w sumie. Wwa, Krk albo Trójmiasto to najlepszy $$ w tej branży. Tylko jak w krk to rynek od razu albo kazimierz, dobre pieniądze zrobisz z tipow za barem/jako kelner.
Natomiast ja chyba na twoim miejscu bardziej zastanowił bym się co z sobą zrobić, a następnie wybrał miejsce pobytu pod to ¯\_(ツ)_/¯ Jak to mówią, w gównorobocie wszędzie tak samo #!$%@? będzie.
Nikt Ci nie powie co masz w życiu robić. Dodam tylko, że prawdopodobnie ostatni moment na zmianę branży, jakieś studia zaoczne i rozwoj nadchodzi. Czyn pozniej tym czlowiek ma mniej sily i motywacji.

Zawsze jest opcja emigracji na zachod/polnoc.
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardziej zmiana branży niż miejsca zamieszkania.

Nawet wkręcenie się w wykończeniówkę jako pomocnik i się nauczyć czegoś to lepsze perspektywy niż gastro.
Elektryka (dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) nigdy nie była jakaś skomplikowana a robota w tym jest. Wybierz sobie jakiś zawód i podziałaj aby się w niego wkręcić.

Prawo jazdy kat B masz? Chyba we wszystkich dużych miastach brakuje kierowców autobusów i jest opcja