Wpis z mikrobloga

#szkolna17 #us17 #kononowicz #majorsuchodolski
Biorąc pod uwagę to, że dawny klimat Szkolnej odszedł w niepamięć, a najbardziej ekscytującym wydarzeniem tygodnia potrafi być nieudolne mierzenie poziomu cukru... Chciałbym na moment cofnąć się do przeszłości. Fajnie by było, gdyby każdy napisał, od jakiego filmiku zaczęła się jego przygoda z US17. W moim przypadku będzie to przypowieść Konona o synie marnotrawnym.
Image546 - #szkolna17 #us17 #kononowicz #majorsuchodolski
Biorąc pod uwagę to, że da...

źródło: comment_1655996708HsdCKI2OpdEWcfK5xgog8e.jpg

Pobierz
  • 33
@Image546: pamietam ze to bylo jeszcze jakis czas przed czarnym grudniem 2017. Chcac obejrzec jakies walki meneli po wpisaniu czegos zwiazanego z menelami jednym z filmow jakie mi sie pokazaly byl film z us17. Nie pamietam co to byl dokladnie za film, wiem ze jajor golil krzyska na podworku. Dopiero po paru minutach ogarnalem ze to niedoszly prezydent i tak to sie jakos zaczelo.
@Image546: jestem tak stary, że Szkolna jest w moim życiu od samego jej ogólnopolskiego początku - czyli tych wyborów, w których startował Knur. Mniej lub bardziej intensywnie śledziłem perypetie ferajny gdzieś do 2010-2011, potem w zasadzie cisza (z małymi przebłyskami typu info o śmierci Leonardy i Bogusia albo wizyta Mongoła z TVN na Szkolnej jakoś w 2013) no i wiosną 2015 (niedługo po wprowadzce Strusia, kino Niemieckiego i te sprawy) powrót,
@Image546: łooo Pany i Panie, jestem od momentu kiedy Polski 2Pic musiał nagrywać 2razy inscenizowaną scenę bo pierwsza się nie nagrała i to były jego końcówki redaktorskie, Narnia choroszczańska ogarnęła mnie gdy jegomość jakieś urbeksy bunkra robił ale woda go powstrzymała go od penetracji,nawet nie wiem kiedy to było,ale dawno już, wcześniej z doskoku ale wtedy chyba nawet nue było mlecznego kanału w planach a i witaminy choroszczanskie były jakby inne
@Image546: u mnie się zaczęło od filmu na którym konon jadł rybkę i niemiec mówił, że nie starczyło na chlebek panie Kosiniak.

"Ty kupiłbyś chlebek mnie...jedeDWA" xD

Potem chyba było przebijanie dupki w pastce z łososia i test kawioru (pierwszy test w historii us17? chyba, że te rybki co pani Ania polecała były wcześniej, już nie pamiętam).