Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#uk #nhs

Znajoma pracuje w NHS juz drugi rok. Ma band 2, zaczynajac band 2 byl 18k do 20k. W tym roku byla podwyzka minimalnej, ona jak jej dzial nie dostal podwyzki. Spoko. Tylko dlaczego nowa osoba ma wiecej niz staly pracownik na tym samym bandzie co nowa osoba.

Nowy pracownika band 2 19k do 21k
Jej band 2 zatrudniajac sie rok temu
18k do 20k

Dlaczego staly pracownik ma stary band?
  • 14
@blakker: bo sobie tak daje w kaszę dmuchać. Niech zmieni robotę, albo idzie do managera i powie mu o różnicy w zarobkach. Podejrzewam, że to jakiś wał, że nie miała podwyżki, z tego co wiem, to nhs wyrównuje jak bandy idą do góry (mogę się mylić).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blakker: już śpieszę z tlumaczeniem jako pracownik budzetowki :) nie jestem pewien czy NHS podchodzi pod BEIS czy cos innego ale najpewniej z braku mozliwosci znalezienia pracownika za te pieniadze dolozyli do pensji retention allowance w wysokosci 1k aby kogos skusić. Bandy jesli by sie zmienily rowniez obowiazywalyby istniejacych pracowników wiec najpewniej to obeszli przez allowance.

A jak juz jestes w robocie na jakiejs bandzie to juz sie po niej nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blakker: nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że ktoś podaje zarobki półroczne.. Miesięczne, roczne - spoko, ale półroczne? To jakaś nowa moda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@reddevilet: obie sa roczne