Wpis z mikrobloga

Panowie, gram z żoną w klasyczną ligę na PS'ach ( na 2 konsole ) .
Ja obecnie robię tam średnio mapki tankiem solo 16-nastki, Ona jako że squishy Mag T6-T10.
I tutaj pytanie, czy jest coś do robienia oprócz kontraktów, blightów, mapek jeszcze razem ? Wiem że są jacyś tam bogowie, w zasadzie jeszcze żadnego nie ubiliśmy, raz próbowaliśmy ale nas błotny / gówniany eater skosił ( bo nie rozumieliśmy jego mechaniki za bardzo ).

Od czego powinniśmy zacząć ? W jakim kierunku iść? Gdzie ewentualnie można znaleźć informacje w rozwoju postaci i co kolejngo robić - bo informacji jest od groma, a prześliśmy z casualowego D3 na PoE wiec dużo rzeczy nie ogarniamy :)

#pathofexile
#poe
  • 7
@entryproc: a gra typowym fire magic, moim zdaniem bardzo trudny build. Resy po 75÷ na all, 1.3k hp i 2k es a i tak pada na t6 , gd,ie ja tankiem majac podobne czyszcze 16nastki ( ) no ale 80% block robi swoje
@Moganus:

przeszliśmy z casualowego D3 na PoE wiec dużo rzeczy nie ogarniamy :)

Grunt by się nie zrazić, gra jest 1000 razy lepsza niż D3.
Jeżeli chodzi o buildy to jako nowi gracze najlepiej forum gry (tematy oznaczone Beginner Friendly) lub youtube, w późniejszym etapie dochodzi jeszcze poe.ninja by wzorować na innych graczach.
Od siebie mogę polecić FastAF - wielu ich hejtuje ale teraz robią serię buildów za 1ex którymi da
O panie, #!$%@? z tym poe. Ale jak się wkręcisz jest fajnie. Wiedza z YT proponuję wam znaleźć bulod którym chcecie grać iść zgodnie z i strukcja, jak go stworzyć i co kupić :D samemu ciężko na poczatku. Jak już będziesz szukał Bildu szukaj taniego. Ma to duże znaczenie, wygodnie na pesie powinno się gra RFem reducefire chyba tak xd cały kontent robisz normalnie. Szukaj bildow na YouTube normalnie :D na pesie