Wpis z mikrobloga

Szukam sobie biurka regulowanego i chcę do końca czerwca złożyć zamówienie. Niestety przez moje wymagania co do blatu (160-180x70) odpadły mi biurka z Ikei. Mam pytanie do wykopków, jak to jest ze stelażami #linak vs pozostałe? Z tego co czytałem, biurka z Ikei jadą na stelażach firmy LINAK, które są solidne, a lwia część tych polskich biurek na jakichś chińskich stelażach. Czy to jest taki gamebreaker, że warto wybulić więcej na ten LINAK i mieć spokój? Czy też nie ma co się obawiać chińszczyzny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drugie pytanie, obecnie mam dylemat między biurkiem od firmy #elzap a stelażem od firmy #flyingdesk + blat. Druga opcja wyszłaby mnie drożej o 500-1000 zł, ale jedzie właśnie na tych Linakach. Jakieś opinie na temat powyższych?
#biurko #biuro #homeoffice #pracbaza #programista15k
  • 9
@ElMatadore: ja mam stelaż Spacetronik SPE-226AB kupiony na allegro i do tego blat w okleinie 165x80x40mm w okleinie zamówiony u stolarza co mi robił zabudowe. Blat z montażem i wycięciem otwory na przelotke kosztował mnie 500pln. Łącznie 1850pln. Nie powiem jak sie to ma do innych stelaży bo nie miałem :).