Wpis z mikrobloga

#perfumy #pytaniedoeksperta #pytanie
Lubię skórzane zapachy, kończy mi się flakon Gucci Guilty Absolute i chciałem przetestować jakiś inny zapach w tym stylu. Dostałem ostatnio próbki Orto Parisi Cuoium i mi się mocno spodobał, dużo bogatszy zapach od Gucci. Myślałem o nim, ale też mocno intryguje mnie TF Tuscan Leather, bo jestem wielkim fanem Tom Forda i każdy z jego zapachów, który miałem mnie urzekał, niemniej nie miałem okazji Tuscan Leather wąchać, a na fragrantice zdarzają się słabsze opinie i potrzebuję jakiś dodatkowych, które mnie skłonią albo zniechęca do kupowania w ciemno. Chyba, że macie jakieś inne ciekawe skórzane zapachy do polecenia, tak do 15zł/ml.
Rnck - #perfumy #pytaniedoeksperta #pytanie
Lubię skórzane zapachy, kończy mi się fl...

źródło: comment_16557553474tQWB87nWC9MFJVnhCTqIz.jpg

Pobierz
  • 12
@Rnck: Jeśli Tom Ford to Ombre Leather - osobiście wolę flanker Parfum. Oprócz tego LV Ombre Nomade oraz Mancerka Saharian Wind. Za wszystkie dostawałem komplementy ale najwięcej za pierwszy numer, może dlatego, że najczęściej go noszę :)
@Rnck: Jeśli Tom Ford to Ombre Leather - osobiście wolę flanker Parfum. Oprócz tego LV Ombre Nomade oraz Mancerka Saharian Wind. Za wszystkie dostawałem komplementy ale najwięcej za pierwszy numer, może dlatego, że najczęściej go noszę :)


@Gibbon: Ombre Leather nie jest dużo delikatniejszy od Tuscana?
@Rnck: Jest jak najbardziej delikatniejszy. Szczerze mówiąc słabo znam OL, wąchałem kilka razy ale mogę powiedzieć parę słów o Parfum. Jest wybitnie skórzany, w mojej ocenie bardzo "premium" - pachnie jak świeża skórzana tapicerka w odebranym samochodzie albo nowa kanapa z naturalnej skóry. Jest w nim sporo nut kwiatowych przez co całość pachnie bardzo świeżo i nie przytłacza, chce się nim zaciągać, spokojnie można nosić wiosną - to chyba wręcz najlepsza
@Drased: Nie próbowałem, jedyne jakie wąchałem, to właśnie gucci i orto parisi. Tyle propozycji wymieniliście, że cierpię na klęskę urodzaju i nie wiem czego odlewki na testy kupować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rnck: jak jesteś z okolic Wrocławia to mogę Cie popsikac La yuqawam ( ͡° ͜ʖ ͡°) to akurat jedyny z moich zapachów skórzanych, ale jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczony - czekam na jesień