Wpis z mikrobloga

Najlepsza szkolna koleżanka mojej córki 12 lvl nagle z dnia na dzień zaczęła ją olewać. Nie odpisuje na grupie klasowej ani prywatnie albo jak coś odpiszę to w stylu "nie mam teraz czasu" z widocznym fochem. W szkole zaczęła robić jakieś pokazówki i na przerwie leci do byłej przyjaciółeczki, którą jeszcze niedawno publicznie obgadywała. Nawet sam to słyszałem, kiedy była u nas nie raz na obiedzie lub kiedy zapraszaliśmy ją do kina. Młoda jest wrażliwa i ma dobre serce. Stara się nie okazywać emocji, ale widać, że cierpi. Od kilku dni wyciągam jakieś planszówki, żeby trochę poprawić jej humor. Czemu te bachory są takie wredne? Ehh chłop jeszcze raz musi przeżywać te szkolne feelsy tym razem od strony różowego paska.
#szkola #feels #dzieci #tatacontent #zalesie
smutny_kojot - Najlepsza szkolna koleżanka mojej córki 12 lvl nagle z dnia na dzień z...

źródło: comment_1655748816zRwaWOrNkNGyvFPGH2iVx0.jpg

Pobierz
  • 71
@smutny_kojot po prostu tamta zauważyła, że twoja to kotwica w jakimś wymiarze towarzyskim / społecznym i jednak jej nie pasuje bo przez nią na przykład ma możliwości siedzieć tylko z nią ( siedzą we 2 tak jak zauważyłeś), a tamtej już pewnie odjebuje od ig/ tiktoka i tych innych i chce z innymi patusiarzami posiedzieć bo oni są cool. Zaraz się zacznie oskariat w okół tamtej kręcić, później z każdym lvl będzie
@smutny_kojot: koleżanka dowiedziała się o starym Hamiltoniarzu i wstyd teraz rękę podać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przepraszam, musiałem.

A tak na serio, ja dziecka nie mam, ale myślę, że spróbowałbym wytłumaczyć jej jakoś, że widocznie nie jest ona zbyt dobrym materiałem na przyjaciółkę, to może być dobra lekcja życia. Może spróbuj wytłumaczyć, że koleżanka jest fałszywa, bo najpierw obgaduje za plecami inną dziewczynę, a teraz się z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@smutny_kojot: Mam dokładnie taki sam problem z siostrzeńcem. Jest wobec klasy wyrzutkiem. Kiedyś przyjaźnił się z takim jednym, jakiś czas po śmierci siostry nagle cała klasa się od niego odwróciła. Nawet ten kolega, który często u nas nocował dokuczał mu tekstami w stylu "ej, mama dzwoni", "co mama zrobiła wczoraj na obiad?". Były nawet teksty w stylu "spuścimy mu łeb w kiblu". Przez to totalnie zamknął się w sobie, olał naukę.
@kobrys13: #!$%@?
@smutny_kojot: po prostu dzieci mają słabo wykształconą empatię, nie rozumieją, że inni mają uczucia i że swoim zachowaniem na nie wpływają.
Dzieci żyją w swoim egoistycznym świece bo tak działa nasz małpi umysl. Kiedyś dziecko które nie było egoistyczne po prostu nie dożywalo dorosłości, więc to jest uwarunkowane genetycznie.
@kobrys13: jezu ale pierdo$$$$, typy to dopiero są fałszywe xD Zawistne o wszystko i zakompleksione - popatrz chociażby na wykop i tag jak przegryw, creme de la creme toksyczności. Kobiety są znacznie inteligentniejsze emocjonalnie i dużo łatwiej im rozmawiać o uczuciach, komunikować potrzeby, a typ to co najwyżej Ci nóż w plecy wbije i oszuka na hajs rozpowiadając przy tym plotki o Tobie XD