Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest sprawa, chętnie wynagrodzę.
Potrzebuję anonimowy negatywny test na hiv, wykonany najlepiej w tym tygodniu, koniecznie w Poznaniu lub najbliższych okolicach.
Zainteresowanych proszę o kontakt.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b092fbd08886b56a811e2d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 48
  • Odpowiedz
Gościu skoro chce negatywny test to oznacza ze sam jest pozytywem xD myślisz głowom czy tylko jesz niom


@Jamniki2 i @NPC_358034 jeśli na 1000x takich wpisów jeden to nie bait to i tak warto było żebym to napisał...
nie ma tego nigdzie napisane że ma on pozytywny, równie dobrze może to być 14latek spanikowany bo ktoś mu kazał sobie zrobić i nie ogarnia w życie, a jak pod postem jest 22komentarze w
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: Gosc na portalu internetowym z anonimowego konta pisze ze kupi pozytywny test a ty #!$%@? mi banały ze ma inny motyw niż oszukanie kogoś xD jeśli by chciał to za dziesięć godzin może być pod laboratorium a za 15 mieć wynik testu, nie chce bo ciche kogoś oszukać, a jeśli myślisz inaczej to jestes głupi
  • Odpowiedz
Gosc na portalu internetowym z anonimowego konta pisze ze kupi pozytywny test a ty #!$%@? mi banały ze ma inny motyw niż oszukanie kogoś xD jeśli by chciał to za dziesięć godzin może być pod laboratorium a za 15 mieć wynik testu, nie chce bo ciche kogoś oszukać, a jeśli myślisz inaczej to jestes głupi


@Jamniki2: napisałem mój komentarz tylko dlatego że uznałem że na milion przypadków w takiej sprawie trafi
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: jak fundament jest zgnity to po co na nim próbujesz coś wybudować? "ludzie po prostu czasem myślą troche dalej "tak na wszeli wypadek" ", trochę jak ta baba co ją posadzili za zabójstwo po książce o zabijaniu, ostatnio było popularne na wykopie

masz realne wątpliwości cd. tego co się tu próbuje stać czy pajacujesz bazując na ad personam i "dorosłości"?
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: Gosc na portalu internetowym z anonimowego konta pisze ze kupi pozytywny test a ty #!$%@? mi banały ze ma inny motyw niż oszukanie kogoś xD


@Jamniki2: jakby chciał pozytywny, żeby kogoś oszukać to tam #!$%@?, pewnie śmieszek. Ale on chce negatywny. I tu może być już poważnie. Bo być może chce się zabawić w jakiejś zamkniętej grupie "tematycznej", gdzie wymagają testu i świadomie zarażać innych.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: napisałem mój komentarz tylko dlatego że uznałem że na milion przypadków w takiej sprawie trafi sie jedna gdzie ktoś faktycznie potrzebuje tylko porady bo nie wie co w życiu zrobić


@Potezny_PiSowski_Inwestor: bla bla bla, jeśli to ten jeden gościu na milion to dostał już odpowiedni feedback i wie że jest debilem. Więc problem,istnieje tyłków twojej głowie.
  • Odpowiedz