Wpis z mikrobloga

#tibia
czy granie w tibie real samemu w 2k22 ma sens? pewnie zostali sami prosi i jako noob nie ma co sie pchać na swiaty pvp bo nie pogram zbytnio? ;p dzieje sie cos czy ta gierka juz jest martwa dla swiezakow?
  • 23
Mam postać 230+ na non pvp i gram od 2 lat. Założyłem z ciekawości postać na Hardcore PVP i nie moge wyjsc ponad 25LVL bo wystarczy, że przebiegnie jakiś 500+ i leże od strzała a ładują wszyscy od razu jak widzą jak wolno chodzisz.
Zaczęło mnie nudzić od 200... Od około 120LVL jak gram EK expie głównie na Sea Serpentach bo można wrzucić 2 preye i robić dobry exp, ale wale tak już z rok więc ogólnie mam dość. A nie mam czasu na jakieś częste granie w ekipach.
@piro111: nudzi sie to grindowanie wiekszosci, a pvp juz nie jest ani troche podobne do tego znanego z lat dawnych, teraz jak sie odpalisz 120 na 120 to wystarczy ze kolezka napisze na trade i zaraz przybiega jakis znudzony grindowaniem i zyciem 1200 paladyn zeby #!$%@? cie na 1 bolta ¯\_(ツ)_/¯ oczywiscie nic #!$%@? nie tracisz absolutnie przez to ze on ma taki lvl, co w ogole sprawia ze nawet padanie
@piro111: Nie ma już czegoś takiego jak pvp, ktoś cię gania to kupujesz twista a na śmierci tracisz tyle co nic. Do gry solo polecam RP albo ed (druidem zawsze znajdziesz kompana do gry). Warto kupić wyskillowanego low lvl na bazarze i granie ma sens tylko na pacc
@jerry_owies : brzmi strasznie mało zachęcająco :P
@C13CH4N: Dzięki za protip, probowalem dawniej kazda klase i magiczne mi sie podobały, a skoro druidem latwo kogos znalesc to bedzie druid ;p
@Guwno_Enjoyer: urok pvp, #!$%@? sie i przestales grac? co to znaczy na offline? skillowanie przy wylogowaniu? kazdy to ma czy tylko pacc?
@piro111 jest bardzo dużo świeżaków, nawet o dziwo takich co nigdy nigdy nie grali. Śmiało zaczynaj gierkę i ciesz się nią, bo jest co robić. Jedynie moje rady to wybierz aktywny serwer pvp (polecam Antice, bo dużo graczy, nowych też), a poza tym tak jak ktoś wyżej pisał lepiej kupić postać 8 lvl, ale ze zrobionymi skillami. Takie postacie kosztują grosze, a zmieniają grę na o wiele przyjemniejszą.
@piro111: Może być port hope. Na początku bym się nie nastawiał na th ale do 50 lvl leci bardzo szybko. Potem możecie spróbować bonebeasty na edron. Pilnuj odstawiania na offline trening to z czasem skille wpadną.